14.03.2014

Franchising v Paříži slaví 35 let

Veletrh Franchising Expo Paris se letos uskuteční už po 35. v Paříži. Poznamenejte si datum 23. března, kdy vše vypukne.

Paříž se koncem března stane městem franchisingu. V období od 23. března do 26. března se ve francouzské metropoli uskuteční největší veletrh z oblasti franchisového podnikání v Evropě Franchising Expo Paris. Na výstavní ploše Porte de Versailles se sejdou představitelé franchisových konceptů z celého světa, aby představili své podnikatelské plány. Nejvíce konceptů bude zastupovat obor hotelnictví a gastronomie.

Účastníkem 35. ročníku Franchising Expo Paris budou i zástupci poradenské společnosti PROFIT system jako mediální zástupci.

Během 4 dnů, kdy bude veletrh probíhat, se návštěvníci mohou seznámit s více než 500 vystavovateli z 22 zemí, ať už z řad firem představujících své franchisové systémy, nebo odborníky, kteří se franchisingem zabývají. Samozřejmostí bude i bohatý program a workshopy. Ze statistik vyplývá, že 70 % návštěvníků Franchising Expo Paris hledají na veletrhu vhodného partnera, pod kterým by podnikali. Mediálním partnerem akce je i portál Franchising.pl, který provozuje poradenská firma PROFIT system. Ta se účastní veletrhu i jako vystavovatel už po jedenácté. Nebudou chybět ani zástupci českého zastoupení PROFIT system a portálu Franchising.cz.

V roce 2013 v pořadí 34. ročník Franchising Expo Paris navštívilo přes 34 tisíc návštěvníků a očekává se podobná účast i letos. Počet vystavovatelů dosáhl rovných 500, což bylo o 7,2 % více než v roce 2012. Loni Franchising Expo Paris zažil také vyšší počet mediálních partnerů, kterých bylo 23, což je meziročně o 64 % více. Je tedy vidět, že franchising v Evropě získává stále více na pozornosti a firma PROFIT system u toho nesmí chybět.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank