27.02.2015

Nemovitosti v kurzu

Společnost Century 21 hodlá najmout až tisícovku nových makléřů. Vede ji k tomu rostoucí realitní trh.

Trh nemovitostí v Česku postupně ožívá, což vede realitní společnosti k akcím, jak zlepšit svůj rozvoj. Síť franšízových realitních kanceláří Century 21 proto hodlá rozšířit své pobočky do dalších lokalit. To s sebou vede i najímání nových pracovníků. Jen v letošním roce plánuje Century 21 přijmout do svých kanceláří až 200 makléřů. Do pěti let to může být tisícovka.

century 21 kancelář Foto Century 21

Letos chce franšízová síť Century 21 do svých řad přijmout na 200 makléřů. V příštím roce dalších 300.

Hledáme nejen zkušené makléře, ale i naprosté nováčky v oboru. Nyní je dle nás ideální doba pro tuto profesi, protože realitní trh čeká v příštích letech růst,“ říká Lubomír Milek, generální ředitel společnosti Century 21. To povede i k rozšiřování pobočkové sítě, která se chystá nejen ve velkých městech s počtem obyvatel nad 20 tisíc obyvatel, ale také i ve městech menších.

Expanzi v otevírání nových poboček a zaměstnávání makléřů by měl podpořit očekávaný vývoj růstu realitního trhu. Ten bude způsoben vyšší poptávku po nemovitostech díky nízkým úrokovým sazbám, které by neměly ještě tolik růst. „Prodeje dosahují úrovně z rekordních let 2007-2008 a my očekáváme, že díky historicky nejnižším úrokovým sazbám bude hlad po nemovitostech ještě větší. Lidé nakupují jak byty v novostavbách, tak rodinné domy i pozemky,“ říká Lubomír Milek.

V současné době má česká síť Century 21 přes 40 poboček po celé České republice, do pěti let by se měl jejich počet ztrojnásobit.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank