17.06.2015

Reality ukazují růst

Petr Mohyla sice působí pod značkou ERA reality pouze od listopadu loňského roku. Přesto již zaznamenal vysokou dynamiku svého podnikání.

Lidský faktor je nezastupitelnou součástí každého podnikání. O prodeji realit to ale platí dvojnásob. Petr Mohyla provozuje svojí pobočku ERA point v centru moravskoslezské metropole Ostravy. „Jsme sice téměř na začátku, ale už teď výrazně rosteme,“ hodnotí začátky vlastního podnikání Mohyla a dodává, že jeho očekávání byla vysoká, ale skutečnost je zcela předčila.

era reality recepce Foto ERA

Jedním z prioritních cílů při expanzi sítě ERA Reality je vstup do neobsazených regionů za účelem plošného pokrytí celé ČR a v průběhu června a července budou nově otevřeny ERA provozovny v Českých Budějovicích, Pardubicích a Olomouci.

Na svém podnikání vyzdvihuje také úzkou spolupráci mezi společností ERA reality a firmou Partners, která klientům pomáhá se zprostředkováním financování nemovitostí. Tato kombinace poskytuje jeho klientům ještě vyšší komfort služeb. „Roste počet klientů a zároveň roste i počet nemovitostí, které nabízíme,“ komentuje Mohyla aktuální rozvoj.

Dál do regionů

V důsledku oživení české ekonomiky a historicky nejnižších úrokových sazeb začíná rezidenční trh s nemovitostmi v roce 2015 opravdu vykazovat známky růstu,“ potvrzuje aktuální vývoj na trhu realit Martin Seidl, obchodní ředitel společnosti ERA reality. S tímto vývojem jsou spojeny i plány budoucí expanze sítě poboček této realitní sítě, při které by firma využila již osvědčenou franšízovou spolupráci.

Novými vlaštovkami, které obohatí sít poboček ERA reality, budou kanceláře v Českých Budějovicích, Pardubicích a v Olomouci. Otevření zastoupení v těchto městech je součástí promyšlené obchodní strategie, která má za cíl postupně plošně pokrýt celé území České republiky.

Aktuálně funguje na území České republiky celkem 36 ERA kanceláří. Potřebná počáteční investice určená na rozjezd vlastní realitní kanceláře se pohybuje v rozmezí od 250 do 500 tisíc korun v závislosti na místě provozu pobočky.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank