07.10.2016

CrossCafe expanduje

Český řetězec franšízových kaváren rozšiřuje svou síť do dalšího města. Otevřel dvoupatrovou pobočku v Liberci.

Že se sázka na inovace a komplexní nabídku vyplácí, ukazuje český řetězec CrossCafe. Tomu se podařilo rozšířit svou síť, když za přítomnosti primátora byla slavnostně otevřena dvoupatrová kavárna v Liberci. Pro první návštěvníky bylo připraveno pohoštění a mohli také získat poukazy na nákup kávy či svačiny za zvýhodněné ceny.

CrossCafe_Liberec Foto CrossCafe

Otevřením liberecké kavárny naplňuje centrála CrossCafe dlouhodobý plán zprovoznit kavárnu v každém krajském městě. Obzvlášť populární je značka v Hradci Králové, kde se nachází čtyři franšízy.

Otevření nové kavárny se kromě zástupců města zúčastnili také představitelé samotného konceptu. „Jsme velmi rádi, že si naše nápoje a pokrmy mohou dopřát i obyvatelé Liberce. V kavárnách nabízíme široký sortiment a příjemné prostředí, proto věříme, že se nová pobočka bude těšit podobné oblibě, jako kavárny na dalších místech v Česku,“ říká Luboš Martínek, ředitel společnosti CrossCafe Original.

Provozovatelem nové kavárny je Petr Palaščák, který na značce CrossCafe oceňuje především český původ a chuť firmy neustále se posouvat dopředu. „Z tohoto důvodu jsem projevil o franšízovou licenci zájem a jsem potěšen, že se nám projekt podařilo dotáhnout do zdárného cíle,“ uvádí franšízant liberecké pobočky.

Koncept CrossCafe staví na vytváření příjemného prostoru, který může každý návštěvník využívat podle svých představ. V kavárně se tak setkávají přátelé ke společnému posezení a příhodné místo naleznou i studenti, kteří mohou využívat Wi-Fi zdarma. Základ nabídky tvoří kvalitní prémiová káva, domácí zákusky a čerstvé sendviče. Pod značkou CrossCafe je momentálně v provozu 20 kaváren a kromě nově zprovozněné liberecké pobočky se nachází například také v Praze, Plzni nebo v Olomouci. V květnu 2016 získal koncept titul Franchisor roku a za sbírku s názvem „Ze srdce zvon“ byl oceněn také zástupci Ministerstva kultury za nejúspěšnější sbírku roku 2015.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank