02.06.2008

Bulharské reality Address chtějí do Česka

Bulharské reality Address mají zájem o vstup do Česka a hledají Master franchisanta. Společnost má patnáctiletou historii a v Bulharsku má více než 70 poboček. Působí také ve Velké Británii, Srbsku či Španělsku s více než 800 realitními makléři.

Firma Addres real estate se poprvé představila na akci Franchising Forum 2008, které na konci května zorganizovala v Praze Česká asociace franchisingu.

Adress real estate mají v Bulharsku přes 70 poboček

Reality ... a bude hůř

„Je evidentní, že na českém realitním trhu je hodně živo a zdá se, že ještě více bude,“ říká Martin Jonáš z poradenské firmy PROFIT system. Boj realitních společností, které působí na domácím trhu, totiž výrazně přitvrzuje. RE/MAX například nedávno nasadil televizní reklamu, billboardovou kampaň zase představily M&M reality. Do ofenzívy vstupují také ARDEN reality, které se prezentovaly na zmiňovaném semináři Franchising Forum 2008.

Hledá se Master franchisant

Bulharský Address hledá v Česku Master franchisanta. Nabízí přitom kontrakt na 20 let, silnou značku a podporu centrály v oblasti franchisingu, marketingu i vzdělávání. Firma také disponuje databází více než 150.000 realit. „Master franchisant by měl mít určité zkušenosti v oblasti realit. Může jít také o člověka, který již v minulosti rozjížděl podobný projekt. Zajímají nás ale také lidé, kteří nemají zkušenosti s franchisingem ani realitami, ale zajímá je tato oblast,“ dodala na semináři zástupkyně firmy.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank