10.06.2008

Arden reality plánují expanzi do Čech

Především prostřednictvím franchisingu chce posílit svou pozici na českém trhu realitní společnost Arden reality.

Arden reality má relativně silnou pozici na Moravě, kde vlastní jedenáct poboček. V Čechách to jsou zatím čtyři. Další čtyři má společnost na Slovensku. „Chceme více proniknout na realitní trh v Čechách. V dubnu jsme otevřeli v Českých Budějovicích naši druhou pobočku na jihu Čech, chceme ale otevírat další i v jiných regionech,“ řekl portálu FranchisingINFO.cz ředitel solečnosti Milan Vašek.

Kdo ho prodá?

Pomoci má kampaň

Pro rok 2008 chtějí Arden reality otevřít dalších několik desítek zastoupení jak v České republice tak i na Slovensku. Firma podle Vaška chystá expanzi také na polský trh. „Na léto a podzim chystáme masivní marketingovou kampaň, kterou chceme rozvoj poboček podpořit,“ dodal ředitel firmy, která se na konci dubna stala řádným členem České asociace franchisingu.

Realitky se předhánějí

Konkurence realitek na domácím trhu roste. Své plány na rozvoj hlásí téměř všechny kanceláře. Jednička na trhu, RE/MAX, nedávno uvedla poprvé v historii televizní spot, billboardovou kampaň zahájila M&M Reality, na trh se nově tlačí bulharská společnost Address.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank