03.08.2010

ORIGINAL REALITY je originální český franšízový koncept

Důsledek prodeje jednoho domu a 8 let zkušeností.

Pohnutkou pro založení realitní kanceláře Original reality v roce 2002 byl prodej vlastního domu jednoho z majitelů. Při jeho prodeji a jednání s realitkami si uvědomil, že je na trhu nedostatek kvalitních služeb realitních kanceláři a zanedlouho otevřel první provozovnu. Postupně vznikaly další, s růstem nastala potřeba sofistikovaně řešit systém, proto v roce 2009 došlo k restrukturalizaci a ke změnám. Do života zavedené realitní kanceláře vstoupil franchising.

Poskytovatel licence ctí územní exkluzivitu, proto se místa na mapě ČR zaplňují postupně.

V současné době funguje na principu franchisingu 9 realitních kanceláří sítě ORIGINAL REALITY a dalších devět se připravuje v letošním roce. Celkově má v úmyslu ORIGINAL REALITY otevřít 75 provozoven po celé ČR s přibližně 300 partnery. Dvě provozovny jsou vlastní.

ORIGINAL REALITY a její franchisanti umí profesionálně prodávat nebo pronajímat standardní realitní zakázky bytů, domů nebo pozemků, umí spolupracovat s developery na profesionální úrovni při prodeji nových projektů vč. zajištění kompletního marketingového plánu projektu. Dále se soustředí také na prodej a pronájem luxusních nemovitostí, a také na pronájem kancelářských a komerčních prostor, to vše a ještě mnohem více umí předat svému franchisantovi.

Ve franšízovém balíčku najdete ověřené know-how, školení, firemní software, propagační materiály, marketingovou podporu, osobní podporu zkušeného pracovníka v prvních dnech podnikání, pravidelnou asistenci při úkonech, které ještě neovládáte perfektně nebo se cítíte nejistí, poradenství a konzultace, intenzivní podporu po celou dobu trvání smlouvy.

Nadstandardní službou je koučink, plánování rozvoje, stanovení konkrétních cílů, hodnocení plnění a růstu výkonnosti. ORIGINAL REALITY používají pro řízení managementu metodu excelence EFQM dle světového uznávaného standardu. Evropská nadace pro řízení kvality (European Foundation for Quality Management EFQM) byla založena v roce 1988 čtrnácti předními soukromými společnostmi, jako je např. německý koncern VW, italský Olivetti či švédský AB Elektrolux s cílem podporovat a stimulovat konkurenceschopnost evropských organizací cestou zlepšování jejich výkonnosti ve všech oblastech řízení. Pro cestu vedoucí k tomuto cíli vytvořila model pro řízení firem s cílem vytvářet kvalitnější produkty, poskytovat zákazníkům kvalitnější služby a současně zvyšovat spokojenost zákazníků, obchodních partnerů, občanů, ale i vlastních zaměstnanců.

Sofistikovaný systém je orientován na výsledky, spokojenost zákazníka, pravidelné plnění záměrů a cílů, rozvoj a zapojení pracovníků, neustálé vzdělávání, inovace. Firma dbá na kvalitní partnerské vztahy, hlásí se ke společenské odpovědnosti a přispívá na charitativní projekty. Za služby zaplatí franšízant symbolický vstupní poplatek 1000 Kč, měsíční paušální poplatek ve výši 2 000 Kč a 15% z obratu. Smlouva se uzavírá na dobu 3 let s možností prodloužení nebo dle individuální dohody.

Více informací získáte níže v našem Katalogu franšíz.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank