13.10.2010

Century 21 zajišťuje franšízantům kompletní servis

Po necelých dvou letech působení v České republice má realitní síť CENTURY 21 již 55 franšízových partnerů.

V druhé polovině listopadu budou teprve dva roky, kdy byla poskytnutá licence na první franšízu realitní kanceláře Century 21, která patří k nejstarším na světě. V současné chvíli má v ČR 55 franšízových partnerů po celé republice, přičemž o klienty se stará více než 350 makléřů.

century 21_kancelar

O klienty Century 21 v České republice se stará více než 350 makléřů

Podpisem franšízové smlouvy získávají partneři Century 21 jak samotnou značku, tak s ní spojené know-how, které se postupně buduje již 40 let. Velký důraz klade CENTURY 21 také na vzdělávání makléřů i šéfů kanceláří. Společnost má propracovaný vzdělávací systém CREATE 21, který je každoročně hodnocen v TOP 100 nejlepších vzdělávacích programů na světě.

„Naše kanceláře tak získávají možnost kvalitního vzdělávání makléřů, které s dodržováním přísného etického kodexu považujeme za velmi důležité,“ vysvětlil Aleš Mazgaj, generální ředitel a držitel Master franšízy CENTURY 21 pro Českou republiku. Centrála poskytuje až 4 školení týdně, školící program je zaměřen nejen na odbornost, ale i osobnostní růst.

O naší licenci 21 se zajímají nejen realitní kanceláře, ale i investoři a úspěšní podnikatelé z jiných odvětví, kteří dosud v realitách nepůsobili,“ dodal Aleš Mazgaj. Podle něho tak již pravděpodobně v příštím roce nebude možné v některých regionech, zejména v Praze a ve středních Čechách licenci vzhledem k naplnění kvót získat.

Více podrobností, jak získat franšízu Century 21 získáte v Katalogu franšíz.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank