09.12.2010

Podnikání se zálibou

Aby člověka podnikání naplňovalo, měl by si vybrat obor činnosti „od srdce“. Pro kutily, ale nejen pro ně, je tu RuckZuck.

RuckZuck je jednou z největších specializovaných sítí na evropském trhu diskontních prodejen se sortimentem podlah, dveří a příslušenství. Prostřednictvím franchisových i vlastních prodejen nabízí široký výběr z laminátových a dřevěných podlah, lišt, soklů, podkladových materiálů, dveří, zárubní a dalších potřeb. Součástí je také kompletní servis pro zákazníky od odborného poradenství, přes doručení zboží přímo k zákazníkovi až po profesionální instalaci zakoupených výrobků.

V Polsku provozuje Ruck Zuck na 114 provozoven založených na principu franchisingu.

Společnost podniká zejména v zemích Východní Evropy - Slovensko, Maďarsko, Ukrajina, Rusko, Bělorusko, Litva, Lotyšsko, Estonsko - provozuje v nich 65 vlastních prodejen. Svoji 1. vlastní prodejnu otevřela také v Ostravě. V Polsku je všech jejích 114 provozoven založených na principu franchisingu.

Marlena Piecuch, manažerka exportu RuckZuck, vysvětluje výhody partnerství: „Tím, že se stanete naším franchisantem, získáte členství v dynamicky rostoucí síti diskontních řetězců, marketingovou a finanční podporu, přizpůsobení prodejního místa firemním standardům jako je označení budovy, výstavní expozice a vymalování fasády i interiéru.“ Součástí podpory pro začínající franchisanty je také reklamní balíček, který zahrnuje například jednotný firemní oděv, letáky, vizitky, hlavičkové papíry, katalogy a jiné.

Potřebnou počáteční investici na straně franchisantů tvoří náklady na přizpůsobení prodejny do standardů sítě a licenční poplatek ve výši 2 % maloobchodního obratu. „Naším partnerem se může stát každý, kdo má aspoň nějaké zkušenosti v obchodě, provozovnu na frekventovaném místě s možností parkování a vlastní finanční prostředky. Současně očekáváme angažovanost v prodeji,“ upřesňuje požadavky kladené při výběru franchisantů Marlena Piecuch.

Více informací získáte níže v katalogu franšíz.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank