Fórum k článku: Základní pojmy franchisingu 70

Fenecus 12.01.2012 *.78-136-184-42.client.ufon.cz

Spisovné jsou i termíny franšíza, franšízor, franšízant atp. Proč tyto počeštěné výrazy potlačujete a vytváříte dojem, že jsou nesprávné?

Franchising.cz 13.01.2012 *.www.profitsystem.cz

51

Dobrý den,

děkujeme za Váš komentář. Ano, jak jste uvedl(a), je možné použít oba výrazy. My jsme si zvolili pro náš portál ten původní, originální a nepočeštěný. V souladu s Českou asociací franchisingu. Žádné dojmy nevytváříme, ale jak jistě chápete, vzhledem k jednotnému stylu komunikace, můžeme používat jen jeden výraz. Aby nedocházelo k omylům, pracujeme v současné době na přípravě článku, který se bude tomuto tématu věnovat.

Děkujeme za Váš zájem.

S pozdravem,

Redakce FranchisingINFO

Franchising.cz 13.01.2012 *.www.profitsystem.cz

51
Dobrý den, děkujeme za Váš komentář. Ano, jak sám(a) uvádíte, je možné používat oba výrazy. My jsme si pro náš portál zvolili ten původní, originální a nepočeštěný. V souladu s komunikací České Asociace Franchisingu. Žádné dojmy nevytváříme, jak jistě chápete, vzhledem k jednotnému stylu, můžeme používat jen jeden způsob komunikace. Přejeme Vám mnoho úspěchů a děkujeme za váš zájem. Redakce FranchisingINFO.cz

Ostatní kategorie

PROFIT system franchise services s.r.o. prohlašuje, že nenese odpovědnost a nezasahuje do obsahu příspěvků zadaných uživateli prostřednictvím Fóra. Budou odstraněny příspěvky s reklamním sdělením, zjevně protiprávním obsahem či obsahem odporujícím dobrým mravům.

Přispívat mohou pouze zaregistrovaní uživatelé. IP adresa autorů příspěvků je přístupná všem uživatelům. Konto uživatele bude zablokováno v případě uveřejňování reklamních sdělení, odporujících dobrým mravům či poškozujících dobré jméno. V případě, že se s takovýmto obsahem setkáte, prosím, kontaktujte: redakce@franchising.cz.

Redakce si vyhrazuje právo využít část či celé příspěvky uveřejněné na Fóru portálu Franchising.cz v článcích, které bude na tomto portálu publikovat.