Registr je určený těm, kteří mají zájem o podnikání s vlastní firmou. Podnikání prostřednictvím franchisové licence je jedním z nejprověřenějších a nejbezpečnějších způsobů. Zájemci se mohou zaregistrovat vyplněním níže uvedeného dotazníku.

Zasílání franchisových nabídek 

V Katalogu franšíz prezentujeme nabídky franchisových a partnerských systémů, které můžete kontaktovat přímo. Ti, kteří zde nenašli vyhovující franchisový systém se mohou zaregistrovat do Registru kandidátů vyplněním níže uvedeného dotazníku. Na základě vyplněných dotazníků Vám budeme zasílat a předávat konkrétní nabídky franchisorů, kteří hledají zájemce o koupi licence dle Vámi uvedených údajů. 

Pole, které je nutné vyplnit jsou označeny červenou hvězdou (*).

Identifikační údaje

Preferovaný obor (může být více než jeden)

OBCHOD

SLUŽBY

Kapitál na investici*

Podnikáte v současné době?*

<if you see the box below, leave it blank.>
Další informace

Společnost PROFIT system franchise services s.r.o., Na Pankráci 1618/30, 140 00 Praha 4, prohlašuje, že cílem získávání a zpracování osobních informací je vytvořit databázi zájemců o nákup franchisové licence. Správcem osobních dat bude pouze poradenská společnost PROFIT system franchise services s.r.o., která s daty bude nakládat zodpovědně a v souladu s platnou legislativou České republiky. PROFIT system franchise services s.r.o. zároveň prohlašuje, že každý zájemce o franchisovou licenci má právo vkládat, případně upravovat své osobní informace v Registru kandidátů. Každý z kandidátů může dobrovolně své údaje z registru kdykoliv odstranit.