Fórum k článku: Fornetti slaví 10 let na českém trhu 11

03.02.2012 *.193.179.187.70

Dobrý den, často jsem nakupovala v obchodě na Hájích - východ kde jsou eskalátory . Zaplatila jsem chleba a jak jsem měla hodně tašek a ještě jsem myslela co koupit v lékárně, tak jsem tam ten chléb nechala na pultu. A tam také zůstal, prodavačka mne neupozornila, asi ho pak znovu zpeněžila. Bylo to 27.1.2012 a protože jsem na tento obchůdek i od ostatních slyšela nepěkné věci, nebuduji již nakupovat u tak pochybných lidí. Hana

Ostatní kategorie

PROFIT system franchise services s.r.o. prohlašuje, že nenese odpovědnost a nezasahuje do obsahu příspěvků zadaných uživateli prostřednictvím Fóra. Budou odstraněny příspěvky s reklamním sdělením, zjevně protiprávním obsahem či obsahem odporujícím dobrým mravům.

Přispívat mohou pouze zaregistrovaní uživatelé. IP adresa autorů příspěvků je přístupná všem uživatelům. Konto uživatele bude zablokováno v případě uveřejňování reklamních sdělení, odporujících dobrým mravům či poškozujících dobré jméno. V případě, že se s takovýmto obsahem setkáte, prosím, kontaktujte: redakce@franchising.cz.

Redakce si vyhrazuje právo využít část či celé příspěvky uveřejněné na Fóru portálu Franchising.cz v článcích, které bude na tomto portálu publikovat.