Fórum k článku: Cvičí i 70leté babičky 72

jasta 07.03.2012 *.213.129.151.103

to že cvičí i 70leté BABIČKY mě dost překvapilo.Mě bude 65 a mé kámošce něco kolem 70 a když jdeme z expresky připadáme si někdy jak puberťačky.my cvičíme hlavně pro radost z pohybu a nějaké to kilíčko nás netrápí.hezky se na cvčení rozpohybujem pokecáme a jdem s dobrou náladou domů.Jsi si jistá že jdeš ze cvičení(to je častá otázka mého manžela)tak bacha a važte slova vaše 70leté babči

Ostatní kategorie

PROFIT system franchise services s.r.o. prohlašuje, že nenese odpovědnost a nezasahuje do obsahu příspěvků zadaných uživateli prostřednictvím Fóra. Budou odstraněny příspěvky s reklamním sdělením, zjevně protiprávním obsahem či obsahem odporujícím dobrým mravům.

Přispívat mohou pouze zaregistrovaní uživatelé. IP adresa autorů příspěvků je přístupná všem uživatelům. Konto uživatele bude zablokováno v případě uveřejňování reklamních sdělení, odporujících dobrým mravům či poškozujících dobré jméno. V případě, že se s takovýmto obsahem setkáte, prosím, kontaktujte: redakce@franchising.cz.

Redakce si vyhrazuje právo využít část či celé příspěvky uveřejněné na Fóru portálu Franchising.cz v článcích, které bude na tomto portálu publikovat.