14.08.2017

Kavárny, které mají úroveň

Kvalitní sortiment, osobní přístup, příjemné prostředí pro odpočinek i obchody. Vznikající franšízová síť Café Level hledá partnery.

Osobitý design a příjemné inspirativní prostředí v barevných odstínech kávy, kde se má každý host cítit doma, a odpočinout si v klidu nejen nad skvělou kávou, to je Café Level. První kavárna této značky vznikla v roce 2003 v Praze, od té doby se síť rozrostla o dalších 6 poboček. Oproti konkurenci nabízí svým stálým hostům také přidané služby jako je nabídka snídaní, nebo časopisů ke čtení. Kavárny jsou navíc vhodné i pro reprezentativní obchodní schůzky a firemní eventy na míru.

cafe level

Café Level má v nabídce také dorty a pečivo od lokálních dodavatelů, které vybírá centrála.

Majitelé Café Level se snaží v dnešní uspěchané době poskytnout vše potřebné milovníkům kavárenského životního stylu a kultury s tím spojené, což jim má zajistit přísun stálých, věrných a náročných hostů. Potenciálním novým franšízantům pak nabízí Café Level zajištění kompletního vybavení kavárny na klíč. „Každé kavárně osobně navrhuji design s ohledem na konkrétní prostory,“ říká zakladatelka společnosti Petra Nováková. S tím, že je vždy možné zvolit vhodnou variaci interiéru i s ohledem na přání majitele.

Úcta k hodnotám i samostatnost

Franšízanti Café Level získávají od majitelů konceptu kromě jiného například vypracovaný finanční model a návrh sortimentu včetně exkluzivních slev. Možná je také pomoc při výběru vhodného místa a domlouvání nájmů v obchodních centrech. Samozřejmostí jsou školení i v průběhu spolupráce, marketingová podpora či pokladní a účetní systém. Koncept se podle majitelů vždy přizpůsobuje lokalitě i prostředí. Základem služeb ale vždy zůstává kvalitní servis i sortiment a interiér, zařízený podle posledních trendů.

Ideální uchazeč o novou franšízu by měl být kreativní, samostatný a zodpovědný, měl by mít úctu k hodnotám a dodržovat a ctít principy celého franšízového konceptu. Požadavkem je město s alespoň 100 tisíci obyvatel a prostor o velikosti alespoň 75 metrů čtverečních. Návratnost investice do franšízy Café Level bývá 2 až 3 roky, počáteční investice do kavárny se odhaduje na zhruba 30 tisíc korun za metr čtvereční.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank