download

Vlastní firma FRANCHISING 3/2017

novinka

Podnikání si žádá odvahu

Jaké nové franšízy na vás čekají? Co byste měli očekávat v operačním manuálu a jak vnímají bratři Sedláčkové podnikání u nás? Odpovědi na tyto otázky a nejen to, nalezente v aktuálním čísle magazínu Vlastí firma FRANCHISING.

Když byznys prochází žaludkem

Zájem o obor a láska k dobrému kvalitnímu jídlu je pro Sklizeno při výběru franšízantů důležitější, nežli zkušenosti. Maximální odhadovaná návratnost investic je do tří let.

Milionový byznys

O příjmech franšízantů McDonald’s kolují legendy. Své výdělky nesdělují, pouze říkají, že investice se obvykle vrátí během několika let. Jak je to s jejich příjmy?

Podnikání s návodem

Přestala vám fungovat firma? Nemějt obavy. Mrkněte do návodu a zjistěte, jak si opravíte. Operační manuál je souhrn znalostí o tom, jak podnikat na základě franšízové licence.


Vlastní firma FRANCHISING 2/2017

Řada dnes úspěšných značek začínala jako takzvaný start up. Jaká pravidla pro takové firmy platí? Jak si získávají důvěru investorů? Nejen na tyto otázky vám odpoví nové číslo magazínu Vlastní firma FRANCHISING.


Vlastní firma FRANCHISING 3/2016

Rozjet byznys v oblasti, která vás baví, je štěstí a ne každému se to povede. Lukášovi Hejlíkovi se to podařilo. V  magazínu Vlastní firma FRANCHISING prozradí, jak na to.