02.10.2012

Paneria má 70 fast foodů

Česká značka Paneria posiluje svou pozici dvojky na českém trhu fast foodů. Jubilejní sedmdesátá provozovna byla otevřena v Praze.

Tuzemskému franchisovému konceptu Paneria se daří. Poté, co se společnosti letos v dubnu podařilo vklínit mezi silné americké mezinárodní řetězce McDonalds a KFC, pokračuje v další expanzi. Celkem sedmdesátá provozovna Paneria City West byla otevřena v Praze 5.

paneria

Koncept Paneria řídí společnost Eureca Shops, s.r.o., která je součástí skupiny Food & Service, a.s.

V listopadu je naplánován start provozu Panerie v obchodním centru Galerie Moritz v Olomouci a další Paneria vyroste ve stejném měsíci v obchodním centru Breda & Weinstein v Opavě. Společnost Eureca Shops, která řídí koncept Paneria, již dokončila rebranding obchodů Mistr Bäcker do nového stylu Panerie a pokračuje v expanzi, především prostřednictvím franchisingu.

Také nová Paneria City West je vyvedena v moderním designu, který vyhrál mezinárodní soutěž o nejkreativnější reklamu Louskáček v kategorii Komerční design. Společnost v Paneriích zaměstnává 400 lidí a bude vytvářet další pracovní místa. Letos plánuje tržby 430 milionů korun. Panerie sází na českou cestu, výrobky mají z 90 procent místní surovinový základ.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank