07.05.2013

Pyramida s chutí pizzy

Úspěchu pizzerií Biesiadowo a Crazy piramid pizza v Polsku chce vlastník franchisové licence PPHU Wojtex dosáhnout i v tuzemsku.

V hledání master-franchisanta pro franchisový koncept pizzerií Crazy piramid pizza na tuzemském trhu pokračuje firma PPHU Wojtex, která přichází ze sousedního Polska. Tam se jí daří úspěšně expandovat a společně s konceptem pizzerií Biesiadowo už zde provozuje přes 80 pizzerií, které jsou v rukách franchisantů. „V současné době evidujeme zájem o bližší informace z ČR, nicméně hovořit o podrobnostech je momentálně předčasné,“ říká manažer značky Piotr Potasiak s tím, že společnost by u nás ráda vytvořila franchisovou síť pizzerií Crazy piramid pizza s takovým úspěchem jako má se sítí Biesiadowo v Polsku.

pobočka crazy piramid pizza Foto Crazy piramid pizza

Franchisovou síť 100 pizzerií Biesiadowo a Crazy piramid pizza plánuje provozovat v Polsku vlastník licence PPHU Wojtex. U nás hledá master-franchisanta, který vytvoří síť Crazy piramid pizza.

Master-franchisant bude mít za úkol prvně vytvořit vlastní pizzerii Crazy piramid pizza. Následně po jejím otevření se bude starat o vyhledávání dalších franchisantů, jejichž proškolování bude probíhat v jeho pobočce. Výhradní zástupce nemusí být zkušený v oboru gastronomie, veškeré školení zařídí polská společnost. Investice do otevření základní pizzerie začínají na 12 tisících eur (asi 307 tisíc korun). Velikost provozovny by měla být minimálně 70 m2.

V současné době koncepty Crazy piramid pizza a Biesiadowo představují třetí největší síť pizzerií v Polsku. A plán společnosti PPHU Wojtex, která vlastní na oba koncepty licenci, je dosáhnout na polském trhu 100 franchisových restaurací. Rozvíjet pizzerie hodlá společnost také na Ukrajině a ve Velké Británii, kde hledá stejně jako u nás master-franchisanty. A v hledáčku má opět i Irsko, odkud se firma PPHU Wojtex musela nedávno stáhnout.„Doufáme, že se na irský trh s Crazy piramid pizza opět vrátíme v příštích měsících. Máme zde rozjednáno pár potenciálních franchisantů, kteří vypadají velmi slibně,“ dodává Piotr Potasiak.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank