04.07.2013

Spojení Texasu a Mexika

Do České republiky míří další americká gastronomická franchisa. Jedná se o síť Chi Chi´s.

Franchisový koncept restaurací typu Tex Mex značky Chi Chi´s hledá v České republice a na Slovensku franchisové partnery pro individuální licence nebo i master-franchisanta pro obě země. Restaurace svým hostům nabízí zdařilý mix tradičních jídel z Texasu s vybranými specialitami na grilu z Mexika. Designový styl poboček kombinuje jihozápad USA s barvami mexických haciend.

Chi Chi´s Restaurace Foto AVEX system

Momentálně lze na celém světě najít 42 restaurací Chi Chi´s. Kromě USA, kde má značka 34 provozoven, působí například i v Holandsku, Belgii, Rusku, Spojených arabských emirátech, Číně nebo Maroku.

Restaurace jsou plně samoobslužné a mají potenciál se brzy stát místem setkání mladých lidí, skupin přátel a rodinných slavností. Pro tato setkání mají všechny restaurace vytvořenu mimořádně vhodnou atmosféru a prověřený koncept: All-You-Can-Eat-Buffet, menu pro děti, BBQ večery, živou hudbu a další překvapení. K nejznámějším Chi-Chi´s specialitám patří Fajitas, Nachos, vynikající Ribeye steaky, stejně jako vynikající domácí Chili con Carne. Pro ty, kteří chtějí slavit doma nebo na chalupě nabízí Chi-Chi´s i cateringové služby s velkým výběrem jídel a nápojů.

„Partnerem pro spolupráci s českými a slovenskými franchisanty bude centrála v Belgii,“ říká zástupce konceptu na tuzemském trhu Aleš Tulpa ze společnosti AVEX Systems s tím, že belgické centrála poskytne zájemcům nejen veškeré informace formou tzv. franchisového balíčku, zaškolení a trvalou péči. Navíc se postará i o marketingovou podporu, kompletní plány a dodávky technologií zařízení nové restaurace, IT systém, veškeré know-how a podklady pokud jde o nabízený sortiment a služby, jakož i získané zkušenosti s provozem těchto restaurací v Evropě.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank