06.11.2013

Dobrá adresa

Franchisová síť restaurací Šatlava čítá 13 poboček. Vstoupit chce do dalších regionů.

Oblast gastronomie se těší ve franchisovém světě velké oblibě. Patří do ní i franchisový koncept restauračního zařízení Šatlava, který provozuje firma 3E projekt. Šatlava je nabízena jen formou franchisové licence. Společnost chce síť rozšířit do dalších regionů. Pobočky buduje především na sídlištích měst.

satlava interier Foto Šatlava

Na severní Moravě se nachází nejvíce franchisových restaurací Šatlava, z toho 6 v Ostravě.

Aktuálně se ve franchisové síti nachází 13 restaurací Šatlava, z čehož se drtivá většina nalézá na severní Moravě a 2 v Praze. Jak vyplývá z informací poskytovatele franchisové licence, restauraci Šatlava vybuduje i zařídí vlastními silami. Následně pak hledá vhodného franchisanta, kterému ji pronajmou. Franchisant, který se rozhodne provozovat koncept Šatlava, zaplatí vstupní poplatek za převzetí zavedené provozovny. Ten se odvíjí od jejího měsíčního obratu. Cena nájmu též závisí na velikosti a místě restaurace.

Restaurace Šatlava pro své zákazníky přináší přidanou hodnotu ve formě nabídky připojení k internetu, možnosti sledovat sportovní přenosy či si zahrát různé typy her. Franchisant získá od franchisora veškeré školení a podporu při zahájení provozu, územní exkluzivitu a výhodnější ceny při dodávce alkoholických a nealkoholických nápojů.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank