09.06.2014

Hospoda pro místní

Další Lokál otevřela firma Ambiente na pražském Karlíně. Letos chystá další novinky.

Společnost Ambiente rozvíjí několik gastronomických konceptů, z čehož restaurace Lokál a Brasileiro rozvíjí i na základě franchisové licence. Teď v červnu byl otevřen už pátý Lokál v pražském Karlíně, který jako franchisu provozuje firma Karlok. Dnes na bázi franchisy firma Ambiente provozuje 15 restaurací a kaváren.

Lokál Hamburk Foto Ambiente

Pátý Lokál s názvem Hamburk byl v Praze otevřen v Karlíně. Praha se může pochlubit ještě dalšími 4 Lokály.

Cílem Ambiente je pomocí nejen poboček Lokálů přinést zákazníkům zpět dobré jméno české hospodě, a to čerstvým jídlem, dobrým pivem a spokojenými štamgasty. A tuto filozofii chce firma přenést i do zahraničí. Například v USA plánovala restauraci jménem Hospoda, ale bude zde další Lokál. „Restauraci otevřeme v New Yorku, podrobnosti, jako třeba konečné jméno, se stále dolaďují. Zprovoznit by se měla v září,“ dodává Tomáš Karpíšek, majitel firmy Ambiente.

První restaurace Ambiente vznikla před skoro 20 lety, konkrétně v roce 1995, a od roku 1997 bylo otevřeno už 19 provozoven. Ty si rychle vytvořily u lidí své místo. Základem firmy je návštěvníkům poskytnout milé prostředí určené pro lokální obyvatele. Firmě se daří dle Tomáše Karpíška výborně a letos chystá další projekty.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank