04.08.2014

Nové město, nové motto

Franchisový koncept The PUB posiluje na Moravě. V Ostravě byla otevřena první restaurace.

Franchising v oblasti gastronomie funguje velmi dobře. O tom může pohovořit franchisová společnost The PUB Franchising, která drží franchisovou licenci na sítě restaurací The PUB. Novou pobočku, v pořadí už šestnáctou, otevřela v centru Ostravy v blízkosti obchodního centra Nová Karolina.

interiér the pub Foto The PUB

V Ostravě otevřela společnost The PUB Franchising v pořadí 16. pobočku restaurace The PUB.

V průběhu křtu nové restaurace bylo představeno i nové motto řetězce The PUB. „Naše novým mottem „Jídlo. Pití. Život. The PUB." chceme ukázat, že v našich restauracích nenabízíme jen kvalitní jídlo a pití, ale také s nimi spojený společenský život, který mohou zákazníci zažít v každé restauraci The PUB jak v České republice, tak i v dalších zemích Evropy,“ dodává k otevření nové restaurace zástupce centrály řetězce společnosti The PUB Franchising Martin Šampalík.

Firma The PUB Franchising chce nadále posilovat svojí pozici na Moravě a již nyní probíhají jednání o vzniku nové provozovny The PUB v Olomouci a koncept také hledá franchisanta ve Zlíně. Mimo Českou republiku se podařilo firmě uchytit i v zahraničí. Letos byla otevřena první pobočka na Slovensku, které se stalo čtvrtou zemí, kde restaurace působí. Další mohou návštěvníci nalézt v Berlíně, Vídni a Bukurešti.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank