30.04.2015

Zmrzlinárna na klíč

Do Česka chce se svými zmrzlinovými stánky proniknout síť LODOstrefa. Je novinkou v Katalogu franšíz.

Původem polský koncept, který na tamním trhu působí více jak 8 let, má po celém Polsku šest vlastních a 17 franšízových poboček. Se svým konceptem tak chce vstoupit i na náš trh, kde hledá zájemce o franšízové licence, kteří by si chtěli splnit mnohdy svůj sen a otevřít si stánek se zmrzlinou.

Lodostrefa obrazek kiosek Foto Lodostrefa

V domácím Polsku provozuje značka LODOstrefa více než 20 poboček. Velká většina je v rukách franšízových partnerů.

Od klasických zmrzlinových stánků se pobočky značky LODOstrefa liší zejména svoji nabídkou. Zákazník si může vybrat, zda má chuť na zmrzlinu italskou, či americkou, nebo by raději ochutnal oblíbené granity či gofry. „Za 8 let jsme vybudovali základ konceptu založený na zkušenostech v oblasti výroby a prodeje zmrzlinových strojů. Tyto znalosti jsme využili k vytvoření svých vlastních kiosků, stejně jako nás to vedlo k rozšíření sítě skrze franšízové partnery,“ říká Joanna Misiakowska ze společnosti LODOstrefa.

Zájemce o franšízu LODOstrefa nečekají nijak závratné investice. Firma od svých franšízantů nechce ani licenční poplatek, ani nevybírá poplatek marketingový. Jediným poplatkem, který pak franšízanté hradí je franšízové fee v hodnotě 500 zlotých za sezonu, což je zhruba 3500 korun. Díky připojení se k systému LODOstrefa získá podnikatel podporu ze strany franšízora zejména v oblasti marketingu. Samozřejmostí jsou pak také pravidelné dodávky ingrediencí pro výrobu zmrzliny a doplňkového sortimentu. „V rámci spolupráce od nás franšízant získá plně vybavený stánek, který lze v podstatě ihned začít provozovat,“ doplňuje Misiakowska.  

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank