15.05.2015

40 poboček v Praze

Tolik jich chce v našem hlavním městě během dvou až tří let otevřít franšízový koncept Home Office Bistro. Je novinkou v Katalogu franšíz.

První pobočku otevřela tato franšízová síť v kancelářském komplexu The Park na pražském Chodově. Nechce se však soustředit jen na Českou republiku. Na sousedním Slovenssku, přesněji řečeno v Bratislavě, by chtěla mít 10 provozoven. Mimo hlavní města se značka, za níž stojí tvůrci již fungujícího franšízového konceptu Fruitisimo, v současnosti nechystá.

HomeOffice nabídka potravin Foto Home Office

Koncept Home Office Bistro spojuje v podstatě výhody fastfoodu a kvalitu lepších restaurací, čemuž dle jeho tvůrců odpovídá i cena.

Při tvorbě konceptu jsme se soustředili na to, aby Home Office Bistro bylo kompatibilní s Fruitisimem a obě značky mohli fungovat vedle sebe. To umožňuje na existujících lokalitách umísťovat i Home Office,“ říká zakladatel značky Home Office Bistro Jan Hummel s tím, že nová síť na druhou stranu pomáhá i Fruitisimu. A to tím, že otevírá dveře k lokalitám v menších kancelářských konceptech a na ulice, kde by pouze s Fruitisimem nemuseli být franšízanti úspěšní.

Své místo najdou bistra všude tam, kde se vyskytují lidé, kteří se chtějí dobře a rychle najíst, dát si dobrou snídani, svačinu nebo oběd. „Potřebujeme, aby k nám denně přišlo alespoň 200 takových zákazníků,“ přibližuje Jan Hummel. A takových míst je celá řada. Konkrétně jde o kancelářské komplexy, ideálně propojené s nákupním centrem. Hodí se i do blízkosti dopravních uzlů, nemocnic či rezidenčních oblastí kombinovaných s kancelářemi. „Když mám být konkrétní, tak v Praze jsou to například lokality jako Pankrác, Budějovická, Náměstí Míru nebo Karlín či Florenc,“ dodává Hummel.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank