26.02.2009

Villa chce vstoupit do dalšího segmentu

Franchisový řetězec s čerstvým italským jídlem plánuje vstup do dalšího segmentu zákazníků.

Původem americký franchisový řetězec Villa, který provozuje v Česku tři italské restaurace, plánuje oslovit další segment zákazníků. „Prioritou pro nás v 1. polovině letošního roku bude spuštění rozvozu jídel pro office parky a domácnosti v Praze,“ řekl portálu FranchisingINFO.cz operation manager společnosti Michal Debrecéni.

Zdjęcie punktu systemu Villa

Rozjet pravou italskou restauraci Villa přijde na 150 až 200 tisíc USD.

Rozvoj hlavně v Praze

Řetězec, který se prosazuje především čerstvými a pravými italskými jídly, plánuje rozvoj především v Praze. „Co se týče kupní síly obyvatelstva, ale i poptávky po různých formách a možnostech rychlého občerstvení, je na tom Praha významně lépe než ostatní města a regiony České republiky. Proto bychom rádi pokračovali v dalším rozvoji právě v hlavním městě,“ uvedl Debrecéni.

Z rodinného podniku na 300 restaurací

Koncept vznikl jako rodinná firma zhruba před 40 lety na newyorské Brodwayi. Odtud se dostal do několika zemí světa, kde v současnosti provozuje na 300 italských restaurací. Postupně se firma také rozšiřovala o nové koncepty. Dnes proto zahrnuje například bary s fresh džusy, restaurace zaměřené na steaky a podobně. Vstupní investice je mezi 150 až 200 tisíci USD.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank