09.03.2009

Šestnáctku získali „rebelové“

Originální koncept samoobslužných restaurací The PUB je 16. příležitostí pro vlastní podnikání na portálu FranchisingINFO.cz

Koncept The PUB se již několik let hřeje na výsluní franchisového podnikání v Česku. O zájemce nejen z řad konzumentů, ale i potenciálních franchisantů jistě nemá nouzi – originální nápad směřující do jedné z největších zálib Čechů – trávit čas v oblíbené restauraci - navíc, s originálním řešením. Další kandidáty na provozování konceptu bude od nynějška hledat také prostřednictvím portálu FranchisingINFO.cz.

Zdjęcie punktu systemu The PUB

The PUB má v Česku 10 samoobslužných restaurací a zajímá se o další rozvoj

Rebelové - s příčinou

The PUB se může pochlubit cenou Rebel za rok 2008 deníku Hospodářské noviny za originální nápad na vlastní podnikání. Síť deseti restaurací nabízí vedle piva další přidanou hodnotu v podobě samoobslužných stolů a další zábavy. Hraje na strunu, na kterou Češi slyší.

FranchisingINFO.cz – příležitosti rostou

Portál FranchisingINFO.cz nabízí jako jediný u nás každodenní aktuální zpravodajství z dění v oblasti českého franchisingu. Mimo to nabízí lidem, kteří mají zájem o vlastní podnikání téměř dvě desítky možností, jak si založit prověřenou a dlouhodobě úspěšnou vlastní firmu. Koncepty zařazené v katalogu pocházejí z několika oblastí podnikání i různých zemí.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank