19.10.2015

Úspěch na kolejích

Franšízový koncept restaurací Výtopna otevřel v Praze svou největší pobočku.

Fakt, že na tuzemském gastronomickém trhu je stále místo pro originální gastronomické koncepty, je již dávno známý. Není proto divu, že jedna z originálních restauračních sítí se rozhodla otevřít zatím největší pobočku na našem trhu. Jedná se o franšízový koncept Výtopna, který je znám tím, že v jeho restauracích obsluhují zákazníky modely vlaků.

Nová pobočka v nákupním centru Palladium konceptu Výtopna Foto Výtopna

Investice do vybudování restaurace přijde zájemce o franšízovou licenci na minimálně 5 milionů korun. S další částkou v hodnotě zhruba 300 tisíc je třeba počítat jako s platbou za franšízovou licenci.

Otevřením doposud největší provozovny řetězec, kterou zákazníci najdou v pražském nákupním centru Palladium, reaguje na stále rostoucí oblibu mezi zákazníky v Brně i Praze, kde fungují další dvě restaurace již několik let. Pivo nebo jiný nápoj až na stůl přiveze zákazníkům v nové restauraci některá z 21 mašinek po 1200 metrech natažených kolejnic se dvěma padacími mosty. Samotná restaurace má 400 míst.

Ve srovnání s novou pražskou pobočkou například Výtopna na Václavském náměstí v Praze disponuje 900 metry kolejí s pěti padacími mosty a dopravu nápojů zajišťuje čtrnáct mašinek. Brněnská pobočka má 400 metrů kolejí, tři padací mosty a servis obstarává šest mašinek.

Otevření nové Výtopny je logickým krokem v dalším rozvoji našeho unikátního konceptu. Ten zaujal nejen lidi u nás, ale i v zahraničí. V obchodním centru uprostřed Prahy chceme oslovit další skupinu lidí, která se chce dobře najíst a napít v netradičním prostředí s originální formou obsluhy,“ vysvětluje Petr Fridrich, majitel a autor konceptu restaurací Výtopna.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank