03.05.2016

Největší evropský prodejce zmrzliny míří do Česka!

Lody Bonano nabízí franšízantům různé modely spolupráce, která je vždy šitá na míru individuálním potřebám a možnostem.

Polská značka Lody Bonano působí na trhu již více než 13 let. První prodejní místo zahájilo provoz v roce 2003. Zájem o točenou zmrzlinu byl tak velký, že v krátké době přibylo v Polsku několik dalších prodejních míst. Dnes je Lody Bonano největším prodejcem zmrzliny nejen ve své domovině, ale v celé Evropě. V roce 2017 se společnost plánuje výrazně zapojit do aktivit na českém trhu.

Lody Bonano clanek

Značka Lody Bonano a její partneři nabízejí svým zákazníkům velmi širokou škálu zmrzlinových produktů, firma sama navrhuje prodejnám menu a recepty.

Společnost Lody Bonano cíleně od počátku budovala franšízovou síť, není tudíž vlastníkem jednotlivých prodejních míst. Zmrzlinu vyrábí z koncentrátů a prášků, což zaručuje její stálou a neměnnou chuť. Suroviny pocházejí z oblasti Podlaska, která poskytuje nejlepší podmínky pro rozvoj podnikatelských aktivit v oblasti potravinářství. Je tam křišťálově čistý vzduch a přírodní prostředí, v němž je jednodušší vyrábět výrobky té nejvyšší kvality.

Skvělou chuť zmrzliny Lody Bonano neustále zdokonaluje spolu s původní recepturou. O složení koncentrátu se stará tým profesionálů, suroviny firma odebírá pouze od zkušených a osvědčených partnerů. Zmrzlinu Lody Bonano lze v Polsku koupit po celé zemi. Je těžké najít někoho, kdo by neznal vlajkovou loď společnosti, zmrzlinu nazvanou Bor. V nabídce ji má Lody Bonano v několika příchutích. Jejich celkový počet již přesáhl 30.

Každý přípravek polští zmrzlináři připravují s velkou péčí, na jména a složení některých specialit vlastní výhradní práva. Patent má Lody Bonano v Polsku také na způsob prodeje zmrzliny. Provádí se skrze okénko, což znatelně snižuje nároky na prodejní prostory.

Atraktivní podmínky spolupráce

Lody Bonano a její partneři nabízejí velmi širokou škálu zmrzlinových produktů, firma sama navrhuje prodejnám menu a recepty. Její franšízanti a partneři mají k dispozici poradenství v oblasti rozvoje podnikání a školení pro pracovníky v oblasti výroby a prodeje zmrzliny. Každý franšízant může také počítat s exkluzivním územním použitím licence.

Kromě samostatných prodejních míst mají franšízami možnost otevřít si vlastní „ostrov“, tedy prodejní místo v rámci obchodu. Další možností je pak koncept Bonano Holiday, kdy se zmrzlina prodává na turisticky atraktivních místech během sezony (např. koupaliště). V nabídce je také pojízdná prodejna, tzv. Lodobus.

Popularita Lody Bonano neustále roste. Úspěchu dosáhla značka mezitím i v zahraničí, především pak v Belgii a Chorvatsku. Velký zájem z řad franšízantů není nijak překvapivý. Síť franšíz klade na první místo partnerství, díky čemuž svým spolupracovníkům nabízí velmi atraktivní podmínky spolupráce. V další fázi vývoje se značka chce orientovat výrazněji na český trh. Volba to není náhodná – v této oblasti vidí Lody Bonano velký potenciál.

V současné době hledá partnery, kteří by si rádi otevřeli vlastní zmrzlinový obchod v České republice. Zahájit by měli své podnikání ještě letos. Jak vyplývá z minulých zkušeností, největších úspěchů dosáhly franšízanti, kteří se připojily k rodině Bonano hned na samém začátku. Vaše rozhodování by proto v případě zájmu o vlastní franšízu nemělo trvat dlouho.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank