26.05.2017

Subway vyráží na festivaly

Franšízový řetězec Subway představil show, určenou pro letní hudební festivaly. Nabídne zdarma wi-fi, koncerty, hry o ceny i minibagety.

Franšízová síť fastfoodů Subway se chystá v létě navštívit se svou letní show 5 předních hudebních letních festivalů. Interaktivní pojízdná show nazvaná Green Room (Zelená místnost) bude v provozu od května do srpna. Představení mobilního konceptu firmy Subway proběhlo v minulých dnech na festivalu Gulf Shores v americkém státě Alabama. Zelená místnost obsahuje restauraci, prostor pro veřejná umělecká vystoupení, a měla by přinést návštěvníkům podobné zážitky, jako kdyby mohli nahlédnout do backstage (zákulisí) k muzikantům.

Subway hra Foto Subway

Letní festivalové show, kterých se účastní i místní franšízanti, jsou součástí větší transformace značky Subway jako takové.

Subway chce fanoušky přitáhnout také skrze akustická vystoupení i neprofesionálů, DJů, či přímé přenosy z hlavní festivalových pódií. K letním radovánkám patří také speciální virtuální i nevirtuální hry, různé ceny, i naprosto jedinečné speciality jako keksy s příchutí balzámu na rty (ano, čtete správně - zřejmě mají připomínat chuť rtů při líbání). K tomu bude v pojízdném stánku k dispozici všem klimatizace, rychlá wi-fi, služba nabíjení telefonů a dalších přístrojů, samozřejmostí jsou minibagety pro hosty zdarma.

Čerstvé spojení se zákazníkem

Letní show, které se účastní i místní franšízanti, je součástí větší transformace značky Subway jako takové. Firma nedávno představila také nové logo a firemní uniformy. Mezi hlavní hvězdy festivalů, které si Subway pro letošní prezentaci vybrala, patří například Lorde, The Weeknd, Red Hot Chili Peppers, či Wiz Khalifa. Tedy žádné regionální hvězdičky, nýbrž největší hudební hvězdy minulosti i současnosti.

Účelem Green Room je podle americké společnosti možnost zažít se Subway něco výjimečného, co zároveň značku přiblíží více k jejím zákazníkům. "Subway je každodenní součástí lidských života. Nyní se chceme rozšířit na nové pole působnosti a území, abychom překročili očekávání mladších zákazníků," říká Karlin Linhardt, ředitel marketingu pro Severní Ameriku. "Je to příležitost pro lidi, aby se spojili se společností Subway čerstvým způsobem, a přehodnotili, jak vidí naši značku," dodává.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank