24.11.2017

Tilted Kilt bude hosty bavit

Starý přístup k zábavě včetně kulečníku a karaoke nabídne nově franšízový koncept z Las Vegas. V ČR hledá silnou společnost pro celonárodní licenci.

Velké plány do budoucna na další růst a expanzi představilo vedení franšízové sítě Tilted Kilt. Součástí transformace gastronomické značky má být nová podoba restaurací, nové menu i nová nabídka zábavy pro hosty. Společnost, založená v roce 2003 v Las Vegas poblíž kasin a hotelů, představila také dva nové prototypy franšízových restaurací, v nichž by neměla chybět živá hudba, kulečníkové stoly, šipky, či karaoke.

Tilted Kilt clanek

Tilted Kilt nabízí více než 30 druhů točených a láhvových piv a široký výběr ostatních alkoholických nápojů. Vyniká také vzhledem obsluhy - slavná Tilted kilt Girl ™ a Tilted kilt Boy ™.

"Náš vývoj je reakcí na změny v průmyslu, jichž jsme nyní svědky. Snažíme se udržet ’otevřenou mysl’ a zároveň stále dbát na své standardy a udržet pilíře své značky," říká ředitel franšízové sítě Logan Reves. V nabídce pro franšízanty přibude možnost otevřít si menší typ restaurace, čímž chce Tilted Kilt umožnit otevření franšízové restaurace také v menších městech, a proniknout do dalších zemí. Cílem bylo podle Revese ale také modernizovat značku, v menu proto přibyla nabídka lehčích jídel jako jsou například ryby.

Mnohem víc než sportovní bary

Přestože se totiž Tilted Kilt specializuje na "hospodskou zábavu", snaží se nabídnout hostům již od svého vzniku také hodnotnou kuchyni. "Jedním z pilířů naší značky zůstává skvělé jídlo," dodává Reves. Dalším je pak možnost pořádat v restauracích firemní party, bankety pro přátele, rodinné oslavy či různá klubová setkání, čemuž je také přizpůsobený interiér s oddělenými částmi pro větší soukromí. Další část restaurací je určena pro sledování sportovní přenosů, Reves ale upozorňuje, že restaurace Tilted Kilt nejsou sportovními bary, nabízejí toho totiž podle něho mnohem více. Nyní pracuje vedení na věrnostním programu, který spustí příští rok.

V současné době existuje více než 100 provozoven Tilted Kilt v USA a Kanadě, a dalších 25 je ve fázi příprav. Svou franšízovu licenci nabízí značka i pro zájemce z České republiky, náklady na otevření jedné pobočky se odhadují na asi milion dolarů. Národní licence je ovšem podmíněna výstavbou minimálně 5 restaurací. Jednat by se proto mělo o silně marketingově orientovanou společnost se zkušenostmi s gastronomií. Po proškolení majitelů nové franšízy i personálu poskytuje franšízantům kromě jiného podpůrný tým v místě provozovny. Výukové materiály mají k dispozici také on-line.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank