31.08.2009

30 Potrefených hus a změny

Staropramen otevřel v srpnu na pražském Pankráci svou 30. provozovnu franšízového konceptu Potrefená husa. Některé stávající čekají změny.

Svou 30. franšízovou provozovnu pod značkou Potrefená husa otevřely na pražském Pankráci v srpnu Pivovary Staropramen. Třicet restaurací vybudovala druhá největší pivovarnická skupina v Česku za deset let. Chystá rozvoj další rozvoj, ale také úpravy již stávajících restaurací.

Zdjęcie punktu systemu Potrefená husa

V Česku a na Slovensku je již 30 Potrefených hus. Investice se do provozovny se pohybuje v řádu několika milionů korun.

Na domácím franchisovém písku

Potrefená husa zatím podle Davida Petříka nepřipravuje rozšíření do jiných zemí. Vedle Česka má také tři restaurace na Slovensku. V příštím roce by měly u nás vzniknout jedna až dvě nové franchisové provozovny Potrefené husy. Dalších šest má projít proměnou interiéru.

Koncept s třemi typy restaurací

Pivovary Staropramen ve spolupráci s firmou F&B Concepts budují koncept značkových restaurací Potrefená husa od roku 1998. Během loňského roku bylo otevřeno pět nových provozoven, z toho tři v Praze. Jedna je také v Bratislavě. Koncept má tři typy provozoven. Restaurace jsou pro centra velkých měst nad 50.000 obyvatel, Sport Bary jsou pro sídliště a menší města a Beerpointy pro obchodní centra ve velkých městech.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank