23.07.2008

Fornetti Caffé i do obchodních center

Koncept chce z nádraží expandovat do obchodních a zábavních center

Koncept Fornetti Caffé, který poskytuje rychlé občerstvení s čerstvým pečivem upraveným přímo v prodejně, chce ve druhé polovině roku expandovat se svými provozovnami také do obchodních a zábavních center nebo turistických uzlů. Portálu FranchisingINFO.cz řekl Marek Cagášek, ředitel firmy JPservis, která koncept pro Česko vlastní. Dosud se provozovny objevovaly především na vlakových a autobusových nádražích.

Postupně by se měla Fornetti Caffé objevovat i v obchodních centrech

Pilotní franchisa

Letos firma otevřela dvě provozovny Fornetti Caffé, nichž jedna je provozována jako pilotní franchisový projekt. V současné době je otevřeno 15 provozoven Fornetti Caffé, především na nádražích. Pro rozjezd Fornetti Caffé zájemce potřebuje zhruba 200.000,- Kč.

Franchisa od franchisy

Koncept Fornetti Caffé je zajímavý tím, že hlavní výrobky – čerstvě připravované pečivo – odebírá také od franchisového konceptu Fornetti. „Naše společnost JPServis. má pro tento koncept smluvně poskytnutou ochrannou známku pro Českou republiku,“ uvedl Marek Cagášek. Jeho firma provozuje i další koncept, jde o convenience stores MARKET PONT CENTER. Těch provozuje firma 19, převážně na vlakových a autobusových nádražích. Prvotní investice pro tento koncept je v závislosti na velikosti prodejny od milionu korun.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank