22.03.2011

Šance pro master franšízanta

Do jeho kompetencí bude patřit získávání nových lokalit pro rozvoj sítě pizzerií Biesiadowo v ČR.

Provozovatel pizzerií Biesiadowo, společnost PPHU Wojtex z Polska, hledá pro spolupráci v České republice master franchisanta. „Poskytneme zkušenosti, know-how, školení a pomůžeme s organizací a otevřením provozovny. Samozřejmostí je maximální podpora při budování sítě v České republice,“ říká Wojciech Goduński, majitel společnosti Wojtex a kontaktní osoba pro zájemce o licenci.

Biesiadowo pizzaman s pizzou

Restaurace Biesiadowo se vyznačují typickým interiérem. V Polsku funguje na 60 restaurací.

Jak dále uvádí, master franšízant získá kompletní podporu v podobě vypracovaného konceptu, školení a dodávky potravinářských výrobků nejvyšší kvality. Systému nebude odvádět žádné licenční poplatky a počáteční investice se bude pohybovat od 12.000 EUR v závislosti na velikosti a umístění restaurace.

Do jeho povinností bude náležet otevření své první restaurace v České republice, nábor franšízantů pro rozvoj sítě v rámci České republiky a vytvoření logistické infrastruktury. Pizzerie se nelépe hodí do prostoru o min. 70 m2.

Kromě České republiky zamýšlí systém vstoupit také na Ukrajinu a do Irska. Ve své mateřské zemi - Polsku - provozuje přes 60 poboček. „Na konci loňského roku jsme obdrželi mnoho dotazů na podmínky spolupráce ze strany některých našich krajanů žijících v České republice, na Ukrajině a Irsku. Tento zájem nás donutil jít na nové trhy a na nich uplatnit náš koncept,“ vysvětluje Wojciech Goduński důvody expanze systému za hranice své vlasti.

Více informací o systému Biesiadowo získáte v redakci FranchisingINFO.cz.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank