06.06.2011

Franchising je nejlepší způsob, jak zajistit identický provoz s profesionálním přístupem

Říká Václav Silovský, franchisor Angus Burger, českého konceptu burgerů vyráběných ze 100% bio hovězího masa.

Jak vznikla myšlenka založit Angus Burger?
Tato myšlenka se zrodila v roce 2006. Již před 14 lety začal můj otec, Václav Silovský starší, farmařit se skotským plemenem masného skotu Aberdeen Angus v Soběsukách, kde jsme po několika letech otevřeli naši první restauraci Angus Steak House. Vzhledem k tomu, že nám zbývalo hodně masa, napadlo nás, že bychom mohli vyrábět pravé hovězí burgery. A tak jsme vymysleli značku Angus Burger, která představuje skutečné maso, opravdový burger.

Proč franchising?
Jsme si vědomi silného potenciálu naší značky a nabízených produktů. Proto jsme se rozhodli nabídnout know-how pomocí franchisingu, který je v současné době tolik populární. Je to nejlepší způsob, jak zajistit identický provoz s profesionálním přístupem, jelikož každý „pracuje na svém“. Dále je to jeden ze způsobů, jak tuto značku rozšířit v poměrně krátké době do několika míst celé republiky.

Jaká je situace s franchisanty?
V současné době máme podepsané dvě smlouvy o budoucí spolupráci a další dvě jsou v přípravě. Dále máme v jednání jeden subjekt, který by umožnil rozšířit značku Angus Burger do několika lokalit v republice najednou. Naším cílem do konce roku je otevřít alespoň první 3 franchisové provozovny a udělat tak první krok k další expanzi.

(rozhovor zrealizovala JaH)

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0
Franchising je nejlepší způsob, jak zajistit identický provoz s profesionálním přístupem

K tomuto článku není zatím komentář. Váš bude první.

Fórum 142 téma, 276 komentáře, 105 uživatelů

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank