Franšízy z USA nyní dostupné v Česku!
 

EGS je společnost, která již po desetiletí zavádí americké značky na franšízové trhy v Evropě a Asii.

Při výběru značek se EGS řídí těmito zásadami:

  • Vysoká ziskovost franšízových poboček
  • Stálý nárůst počtu franšízových poboček
  • Udržování vysoké marže i přes silnou konkurenci v USA
  • Dobrý systém školení, podpory a marketingové nástroje
  • Finanční model, který zajistí držiteli licence dobrou návratnost investice
  • EGS hledá franšízy v České republice pro 6 prověřených franšízových konceptů z USA.

Arby´s - americký sendvičový bar. Arby´s je největší síť na světě nabízející sendviče. Momentálně funguje ve Spojených státech amerických, Kanadě, zemích Středního východu a v Turecku 3 400 provozoven. Již více než 50 let nabízí zákazníkům ručně dělané sendviče, pestrou kuchyni a lahodné dezerty. Charakteristickým rysem je maso nejjvyšší kvality. Arby´s se řadí mezi typ restaurace fast food a fast casual. Master-franšízant je povinen disponovat kapitálem, který mu umožní otevřít minimálně 10 barů Arby´s v České republice.

Denny´s - Restaurace nabízející americkou kuchyň. Síť tvoří 2 150 restaurací ve Spojených státech amerických a 13 v dalších zemích. Denny´s je největším řetězcem rodinných restaurací s obsluhou na světě, jejhož součástí je často i bar. Restaurace cílí na širokou skupinu zákazníků: mladé páry, rodiny i senioři. Síť na trhu funguje již 60 let a obsluhuje více než 32 milionů zákazníků ročně. Master-franšízant je povinen disponovat kapitálem, který umožňuje otevřít minimálně 5 restaurací Denny´s v Česku.

Lawry’s- prémiová restaurace. Kultovní americká restaurace, která nabízí různé jídla z pětihvězdičkového menu, jako je kvalitní maso, mořské plody, předkrmy a lahodné dezerty. Vše je podáváno na stříbrných tácích. Lawry´s je rodinná firma se 75letou tradicí. Velikost restaurace je 900 m2. Restaurace Lawry´s funguje ve Spojených státech, Japonsku, Jižní Koreji, Singapuru, Tchaj-wanu a v Číně.

PJ´s Coffee New Orleans - kavárna, která byla založena v New Orleans v roce 1978 Phyllisem Jordanem. Průkopník v kavárenském odvětví prokázal, že lepší zrna, technologie pražení a umění přípravy kávy je zásadní pro úspěšné podnikání a popularitu kaváren. PJ Coffee nabízí širokou škálu horkých, ledových a mražených kávových nápojů s použitím nejvyšší kvality Arabica zrn, dále bio čaje a pečivo k snídani. V současné době síť tvoří 65 kaváren ve Spojených státech amerických.

Witryna i wnętrze Sky Zone

Sky Zone je dětské hřiště s trampolínami pod střechou. Koncept staví na myšlence "fun fintess", tedy lidé všech věkových kategorií se zároveň baví a cvičí. Největší síť parků s trampolínami má více než 100 franšízových poboček ve Spojených státech, Austrálii, Kanadě, Mexiku, Chile, Kuvajtu, Saúdské Arábii a Spojeném království. Sky Zone nabízí zdravou zábavu pro jednotlivé zákazníky, příspěvkové organizace, narozeninové a skupinové akce.

The Tilted Kilt - je více než jen restaurace a mnohem víc než sport bar. Nabízí zábavu a dobrou náladu. Je to místo, kde můžete sledovat sportovní události, pít studené pivo a trávit čas s přáteli. The Tilted Kilt přináší zákazníkům skvělou nabídku více než 30 druhů točených a láhvových piv a široký výběr ostatních alkoholických nápojů. Vyniká také vzhledem obsluhy - slavná Tilted kilt Girls ™ a Tilted kilt Boys ™.

Grimaldi´s je celosvětová síť tradičních rodinných pizzerií ve stylu Neapole.

V USA slavná a populární Grimaldi´s Pizzeria byla založena již v roce 1930 v New Yorku. Za tu dobu si získala řadu ocenění ve svém oboru (5* diamonds, Nejlepší pizza, People´s choice food, aj.) zvolena "Food Network, Travel Channel, Zagat, USA Today and AOL. Patří mezi nejnavštěvovanější restaurace mezi celebritami.

Další informace získáte v Katalogu franšíz nebo vyplňte prosím následující dotazník.


Více informací
Pokud chcete získat více informací, prosíme vyplňte kontaktní formulář. Vaše údaje budou zaslány přímo EGS.
Více informací
Údaje o zájemci
Údaje o zájemci
undefined
undefined
If you see this, leave this form field blank