Nejlepší rozhodnutí? NATURHOUSE

Vlastním pánem / Být franšízantem NATURHOUSE znamená, že se stanete součástí velké rodiny, která má v českém prostředí už 100 členů – výživových poraden. Je to podnikání s významnou podporou a více než 25 lety zkušeností ve světě.
Výživové poradny NATURHOUSE se neustále rozrůstají. Franšízanty se často stávají nejen spokojení zaměstnanci poraden, ale i klienti, kterým NATURHOUSE změnil život.
 

Případem spokojené klientky je Mgr. Dáša Mertová. Paní Dáša ještě před 5 lety působila unaveným dojmem dámy při těle. Dnes je z ní štíhlá a spokojená podnikatelka provozující 2 výživové poradny NATURHOUSE v Krnově a Bruntále s úsměvem na tváři.

Před pěti lety se paní Mertová stala klientkou NATURHOUSE v Opavě. „Nikdy jsem nebyla hubená, ale po dvou dětech mi kila prostě nezmizela, navíc jsem pracovala po nocích u počítače a měla večer hlad. Tak mi váha plíživě narůstala, až mi hrozily zdravotní komplikace. Řekla jsem si dost! Věděla jsem ale, že to sama nezvládnu, že potřebuji pomocnou ruku a podporu. Díky NATURHOUSE jsem zhubla 30 kg bez hladu a odříkání. To mi neskutečně zvedlo sebevědomí,“ popisuje zkušenost s NATURHOUSE z pozice klientky paní Mertová.

Vlastní zkušenost jako důkaz

Když se paní Mertové podařilo zhubnout, s manželem, který její cestu podporoval, se shodli, že toto by mohla být oblast, kde by se mohla realizovat trochu víc a rovněž si i finančně přilepšit. NATURHOUSE je totiž propracovaný projekt, který stojí klienty jisté peníze, ale zároveň tento byznys skutečně funguje a má hmatatelné výsledky. S manželem se rozhodli, že propagaci, ale i chod pobočky, postaví na příběhu paní Mertové jako na chodící reklamě. „Nechala jsem si připravit plakát, kde jsem dala všanc své míry a váhu a ukázala jsem, jak jsem vypadala před zhubnutím. Ten plakát mám mimochodem stále ve své poradně a stále jej ukazuju jako příklad toho, že to opravdu jde, když se chce. A na vlastní zkušenost mé klientky i klienti slyší,“ popisuje praxi v poradně franšízantka NATURHOUSE.

Nejlepší reference je doporučení

Otevření samotné pobočky provázely pochopitelně i problémy – povolení stavebních úprav, požadavky hygieny, technické řešení prodejny, řemeslné práce. Vše se muselo skloubit tak, aby na sebe práce navazovaly, a ne vždy se to podařilo precizně dodržet. Proto se také otevření pobočky zdrželo o dva měsíce. „Ale 2. února 2015 se pobočka slavnostně otevřela a přivítala první klienty. Klienti byli zvědaví, ale postupem času začali chodit i na doporučení. Co víc si přát?,“ popisuje své začátky úspěšná franšízantka.

Pokud je vám představa podnikání s NATURHOUSE sympatická, možná je ten správný čas, abyste udělali krok v před a vyšli štěstí naproti. Lidi s chutí a elánem pracovat centrála NATURHOUSE vždy ráda přivítá. Pokud patříte mezi ty, kteří rádi přijdou k hotovému, možný je i odkup již zavedené pobočky. Například v Břeclavi, Chrudimi, Třinci, Dobříši, Jablonci nad Nisou, Kroměříži, Děčíně, Klatovech, Rokycanech a Třinci. 

Pokud chcete začít s čistým štítem, a jak se říká od podlahy, lokality, kde vás nebude trápit velká konkurence, jsou třeba Šumperk, Havlíčkův Brod, Domažlice, Vsetín, Kadaň, Sokolov, Pelhřimov, Žďár nad Sázavou, Humpolec, Moravská Třebová, Česká Třebová, Kašperské Hory, Sušice, Stříbro, Planá, Mariánské Lázně, Varnsdorf, Rumburk a další. 

Více informací o volných lokalitách v síti NATURHOUSE najdete na: http://www.franchising-naturhouse.cz/volne-lokality nebo kontaktujte toho nejpověřenějšího:

Ing. Petr Kouble
Business Development Manager
+420 725 766 437
franchising@naturhouse-cz.cz

Pokud chcete, abychom Vás kontaktovali přímo, vyplňte prosím formulář:


4 roky úspěšného podnikání / Franšízantka Mgr. Dáša Mertová se svými klientkami, pro které je cenným příkladem fungující metodiky výživového poradenství NATURHOUSE.
Více informací
Pokud chcete získat více informací, prosíme vyplňte kontaktní formulář. Vaše údaje budou zaslány přímo Naturhouse.
Více informací
Kontaktní formulář
Kontaktní formulář
If you see this, leave this form field blank