Otevřete své dveře úspěchu se SOLODOOR

Prostor pro růst / Momentálně V Česku funguje 10 franšízových prodejen SOLODOOR. Podle poskytovatele licence je zde prostor min. pro 7 až 10 dalších. Proto neváhejte a využijte příležitosti, která se vám nyní nabízí.
Spolupráce s tradiční a zároveň dynamicky se rozvíjející značkou je pro začátek úspěšného podnikání klíčová.
 

A právě takovou představuje ryze český výrobce a prodejce dveří a zárubní SOLODOOR, který dává začínajícím i zkušeným podnikatelům příležitost působit v atraktivním oboru.

Uvažujete-li tedy o rozjetí vlastního byznysu se silným partnerem v zádech, pak právě vaše spojení se značkou, která má svůj zvuk nejen u nás, ale také v zahraničí, je tím správným řešením. Podnikat jako franšízant sítě SOLODOOR totiž můžete již za 3 měsíce od podpisu franšízové smlouvy.

V České republice funguje v současné době 10 franšízových poboček SOLODOOR, zatím poslední byla otevřena v červenci Olomouci. Stále tak existuje prostor pro další zájemce o licence, na českém trhu by totiž mohlo najít uplatnění 17 až 20 prodejen SOLODOOR. Aktuálně franšízové partnery hledáme v Hradci Králové, Českých Budějovicích, Liberci, Jihlavě, Ústí nad Labem, Karlových Varech a dalších městech. Expanze této sítě tak zdaleka nekončí.

Svým partnerům nabízí franšíza SOLODOOR know-how tradičního výrobce interiérových dveří a zárubní získané mnohaletým úspěšným provozováním vlastních maloobchodních prodejen v České republice i v zahraničí. Vše, co vám v rámci franšízy SOLODOOR nabízíme, jsme si vyzkoušeli na vlastní kůži a zaručujeme vám, že to funguje,“ říká Stanislav Malohlava, ředitel společnosti Solodoor Centrum.

Rychlá návratnost investice

Díky podnikání pod hlavičkou SOLODOOR jako franšízanti získáte dlouhodobou a perspektivní spolupráci pod značkou tradičního českého výrobce dveří a zárubní. Smlouvu s franšízanty uzavírá společnost Solodoor Centrum na min. 5 let.

Neustále také probíhá hledání dalších produktů, které vhodně podporují prodej dveří SOLODOOR. Jako příklad může posloužit úzká spolupráce s firmou NEXT, která dodává české bezpečnostní dveře vysoké kvality, nebo s širokým spektrem dodavatelů dveřního kování a stavební chemie. Každý franšízový partner tak automaticky, ihned od počátku, získává také exkluzivní dodavatelské podmínky vyjednané pro celou síť SOLODOOR.

„Naším cílem je, aby franšízanti prosperovali, proto samotnému otevření jejich pobočky předchází velmi důkladná přípravná fáze. Její součástí je například projektová studie komplexního řešení jeho budoucí prodejny, odborné školení franšízanta i jeho personálu. Také díky tomu se naši franšízoví partneři dočkají velmi rychlé návratnosti vstupní investice,“ prozrazuje Stanislav Malohlava.

Svým partnerům poskytuje SOLODOOR pomoc v celé přípravné fázi. V rámci celého balíku jako franšízant získáte ergonomický objednávkový systém, možnost využití centrálního marketingu firmy SOLODOOR, zajímavé, zvýhodněné obchodní podmínky, komplexní podporu a poradenství před i po otevření prodejny.

Společnost SOLODOOR zavedla pro svou expanzi v České republice a na Slovensku systém franšízingu v roce 2014. Od té doby otevřela na těchto svou trzích celkem 11 franšízových prodejen z toho 5 za posledních 10 měsíců. Začít podnikat pod zavedenou značkou SOLODOOR, která disponuje stabilním postavením na trhu, a hlavně chytře propojuje silnou tradici historicky významné společnosti SOLO s pokrokovými přístupy a metodami výroby i prodeje, je pro nové franšízanty zárukou podnikatelských úspěchů i v dnešní rychle se měnící době.

Chcete se i Vy stát součástí dynamicky se rozvíjející stabilní sítě SOLODOOR? Neváhejte a kontaktujte nás na solodoorcentrum@solo.cz a tel. +420 601 102 354 nebo vyplňte níže uvedený dotazník.

Více informací o značce SOLODOOR naleznete na http://www.solodoor.cz/cs// Více informací o franšízovém konceptu SOLODOOR naleznete na http://www.solodoor.cz/cs/franchisovy-system/.


Recept na úspěch / „Licence Solodoor je výborným základem budoucího úspěchu podnikatele. O tom, jak velký bude, však rozhoduje jeho pracovní nasazení a chuť uspět," říká Stanislav Malohlava.
Více informací
Pokud chcete získat více informací, prosíme vyplňte kontaktní formulář. Vaše údaje budou zaslány přímo SOLODOOR.
Více informací
Kontaktní formulář
Kontaktní formulář
If you see this, leave this form field blank