Staňte se majitelem úspěšného byznysu

Podnikejte v perspektivním oboru / Společnost Mail Boxes Etc. hledá v České republice zájemce o master-franšízovou licenci, který bude zodpovědný za rozvoj tohoto konceptu na celém trhu.
Česko je atraktivní pro investice do logistiky. Nárůst vývozu, HDP a solidní ekonomická síla znamená příležitost pro váš byznys a rozvoj franšízy Mail Boxes Etc.
 

Česká republika, závist Evropy

Ekonomická situace v Česku se v posledních několika letech jednoznačně a hmatatelně zlepšila. Země, která byla dříve součástí sovětského hospodářského systému, zmenšuje rozdíl mezi velkými evropskými ekonomikami, včetně Německa, s nimiž má úzké hospodářské vztahy. Může se pochlubit nízkou mírou nezaměstnanosti ve výši 3 % a nízkou dočasnou zaměstnaností. To vše se promítá do nepřetržitého hospodářského růstu. Kromě toho zde funguje systém odborné přípravy v oblasti pracovních míst ve všech hospodářských odvětvích.

Atraktivní ekonomická síla pro investory

Česká republika je součástí Evropské unie, ale stále má svou vlastní měnu, českou korunu. Ta má vůči euru stabilní pozici, což umožňuje vysokou návratnost investic v zemi. Tuto sílu navíc doprovázejí zdravé veřejné finance, které mají rozpočet téměř v přebytku. Hospodářská síla a vývoz převyšující 80 % katapultovali Českou republiku do čela evropských ekonomik a překonali země, jako je Španělsko.

Logistika – obor na vzestupu

Jak bylo uvedeno výše, český export generuje velké množství logistických operací do a z České republiky. V zemi působí hlavní dopravní společnosti a očekává se, že odvětví v nadcházejících letech poroste. Boom elektronického obchodu v zemi roste rekordním tempem a v roce 2019 dosáhl hodnoty více než 5,8 milionu EUR, což tlačilo logistické společnosti, aby zvýšily své úsilí o uspokojení poptávky ze stran klientů v následujících letech.

Stále je zde však místo pro nové hráče na trhu, a tím můžete být i vy.

MBE míří do srdce Evropy

Mail Boxes Etc Worldwide pro vás představuje nejlepší příležitost investovat v České republice do rozvoje franšízového konceptu v tak perspektivním oboru, jakým logistika je. Růst e-commerce, kdy alespoň občas na internetu nakupuje 70 % české populace, s sebou přináší potřebu centrálního místa pro přijímání internetových objednávek. Pobočky Mail Boxes Etc. mohou tuto nově vzniklou poptávku svými službami pokrýt. Díky partnerství se zavedenými společnostmi, jako jsou UPS a FedEx, konsoliduje náš obchodní kanál ve středu Evropy a poskytuje základnu v Česku.

Prohlédněte si INFORMAČNÍ BROŽURU o nás, s příběhy již úspěšných master-franšízantů, nebo navštivte https://www.mbeglobal.com


Máte zájem získat bližší informace o spolupráci? Kontaktujte nás telefonicky / whatsup na telefonním čísle +34 677 121 554 nebo emailu info@mbefranchise.com. V případě vyplnění formuláře Vás budeme kontaktovat co nejdříve zpět.


40 let zkušeností / Kořeny franšízového konceptu Mail Boxes Etc. sahají až do roku 1980, kdy byla v americkém San Diegu založena. Od té doby se z konceptu stal jeden z největších a nejziskovějších franšízových systémů.
Více informací
Pokud chcete získat více informací, prosíme vyplňte kontaktní formulář. Vaše údaje budou zaslány přímo Mail Boxes Etc..
Více informací
Kontaktní formulář
Kontaktní formulář
If you see this, leave this form field blank