Podnikejte v oboru, který obstojí i v krizi

Přemýšlíte, jak vybudovat úspěšnou firmu a uspět v realitním byznysu? Využijte příležitosti a začněte podnikat s franšízou silné značky RE/MAX.
 

Hledáte obor, ve kterém začnete podnikat? Poslední rok nám ukázal, jak křehké takové podnikání může být. Je jen málo oborů, které nejsou náchylné na výkyv ekonomiky a které fungují v jakékoli situaci. Jedním z několika mála takových oborů jsou reality.

Když chcete začít podnikat v realitách, vyplatí se začít se známou značkou s dobrou kvalitou, se kterou získáte přístup k jejímu know-how a propracovanému marketingovému systému. RE/MAX je jedničkou mezi franšízami již 12 let. Využijte příležitost a začněte podnikat s franšízou silné značky. ​

Ukážeme Vám, jak vybudovat úspěšnou firmu prostřednictvím neúspěšnějšího franšízového modelu světa RE/MAX. S námi získáte přístup k technologiím, vzdělávání či odměňovacímu modelu makléřů. Veďte svůj tým lidí a založte si vlastní realitní kancelář se značkou RE/MAX. Máme bez mála 20 let zkušeností na českém trhu. Naše akademie proškolí Vás i Vaše makléře a pomůžeme Vám začít podnikat ve světě realit.

Pokud chcete začít, stačí sebrat odvahu a mít chuť pustit se do nového projektu. Se vším vám pomůžeme a budeme vám stát po boku. Více informací naleznete zde: https://www.remax-franchising.cz/.


Více informací
Pokud chcete získat více informací, prosíme vyplňte kontaktní formulář. Vaše údaje budou zaslány přímo RE/MAX.
Více informací
Kontaktní formulář
Kontaktní formulář
If you see this, leave this form field blank