3 důvody k podnikání s Mail Boxes Etc.

Zkušenosti jako klíč k úspěchu / Historie franšízového konceptu Mail Boxes Etc. sahá až do roku 1980, kdy byla v americkém San Diegu založena. Od té doby se koncept stal jedním z největších a nejziskovějších franšízových systémů.
Franšízantům dáváme v MBE příležitost rozvíjet svůj byznys v perspektivním oboru. Přinášíme jim osvědčené know-how, dlouholeté zkušenosti i podporu při jejich startu.
 

Pravděpodobně jste o nás už někdy slyšeli. Naše MBE centra nabízejí široké portfolio služeb a řešení v oblasti balení, přepravy, logistiky, tisku a marketingu. Díky exponenciálnímu růstu online obchodu a rostoucí poptávce po službách v oblasti last mile delivery jsou naše logistická a přepravní řešení stále více na vzestupu.

Proč jít do podnikání právě s franšízou Mail Boxes Etc.? Tady jsou hned 3 důvody:

  1. ZKUŠENOSTI V OBLASTI PACK & SHIP
    • ​​​Mail Boxes Etc. nabízí řešení šitá na míru pro balení a přepravu, a to na domácí i mezinárodní úrovni. Můžeme se pochlubit desítkami let zkušeností a profesionalitou při správě potřebné dokumentace a postupů, abychom zajistili bezproblémový provoz v mezinárodní přepravě. Vážíme si našich zkušeností, které nám pomáhají plnit přání našich zákazníků i řešit logistické výzvy, které se nám dostávají do cesty. To je také důvod, proč zákazníci důvěřují naší profesionalitě a přístupu k řešení problémů.
  2. PŘIZPUSOBŮJEME SE ŘEŠENÍ POTŘEBÁM ZÁKAZNÍKŮ
    • V každém MBE centru pracují odborníci s bohatými zkušenostmi v oblasti profesionálního balení zboží a zásilek. Tato kvalita nám umožňuje podporovat naše zákazníky se všemi jejich potřebami týkajícími se balení a přepravy a přizpůsobovat řešení jejich konkrétním požadavkům. To je klíč k našemu úspěchu – personalizovaný přístup v každém kroku při vyřizování objednávek našich zákazníků. Naše společnost je hrdá na to, že nabízí profesionální služby Pack & Ship, které nás odlišují od konkurence a umožňují nám nadále podporovat vás a vaše rostoucí podnikání.
  3. SÍŤ MBE CENTER PO CELÉM SVĚTĚ
    • ​​Rozsáhlá síť Mail Boxes Etc. působí po celém světě, díky konceptu spolupráce v rámci sítě jsme tak schopni doručit zásilku téměř kamkoli. Naši klienti mohou samozřejmě využít i dalších služeb, které my nabízíme a oni potřebují, a to včetně doručení zásilky do 24/48 hodin od přijetí.

Franšíza Mail Boxes Etc. jako příležitost k podnikání

Současný trh zažívá zvýšenou aktivitu způsobenou stoupající oblibou online obchodování a zvýšenou poptávkou po dodávkách pro koncové zákazníky a společnosti. E-tailers potřebují logistického partnera, který jim pomůže s digitálními řešeními a bezkonkurenčními možnostmi přepravy, aby svým zákazníkům nabídli pozitivní zážitek. Ať už se zákazník pohybuje na webových stránkách, provádí platby nebo zvyšuje tržní podíl společnosti, měl by při jakékoli interakci se společností nabýt pozitivní zkušenosti. Tyto rostoucí ukazatele generují obchodní příležitost pro naše podnikatele MBE v krátkodobém a střednědobém horizontu. Proto počínaje obchodním sektorem Pack & Ship můžete rozšířit nabídku svého MBE centrum o další služby a rozšířit tak svůj obchodní model v rámci nší franšízy.

Pokud jste připraveni růst, nabízet kvalitní a profesionální služby svým zákazníkům a získat osvědčený obchodní model, je pro vás master-franšízová licence MBE jedinečnou příležitostí.


Máte zájem získat bližší informace o spolupráci? Navštivte https://www.mbeglobal.com, kontaktujte nás telefonicky, prostřednictvím whatsup na telefonním čísle +34 677 121 554 nebo emailu info@mbefranchise.com. V případě vyplnění formuláře Vás budeme kontaktovat obratem zpět.


Kolegové ze všech koutů světa / Master-franšízant Mail Boxes Etc se stane součástí globální sítě více než 1 600 MBE Center působících ve váce jak 40 zemích světa.
Více informací
Pokud chcete získat více informací, prosíme vyplňte kontaktní formulář. Vaše údaje budou zaslány přímo Mail Boxes Etc..
Více informací
Kontaktní formulář
Kontaktní formulář
If you see this, leave this form field blank