Prosperující podnikání v nejisté době

Oceněná kvalita / Milovníci dobrého jídla nás znají především díky každoročnímu celorepublikovému turné s Burger Street Festivalem a pražským Burger Festem, kde jsme získali již 20 zlatých medailí za poslední 3 roky.
Rozjeďte prosperující podnikání v gastru pod zavedenou fast casual značkou! Amici Pizza & Burgers otevírá nové franšízové pobočky a hledá nové franšízové partnery.
 

Kdo jsme a co děláme?

Český brand Amici Pizza & Burgers vznikl již v roce 2010. Spojujeme to nejlepší z rychlého občerstvení a klasické restaurace a posouváme jej na vyšší úroveň. Neděláme kompromisy, jedeme fast casual koncept. Chceme uspokojit i toho nejnáročnějšího zákazníka a daří se nám to. Zaměřujeme se především na originální produkty, zejména pizzu a burgery, dle vlastních a moderních receptur. Kvalitní a čerstvé suroviny jsou naší prioritou. 

Od roku 2017 jsme začali s franšízingem a od té doby jsme k jedné vlastní pobočce přidali 15 dalších na Moravě, Vysočině a východních Čechách. Poslední pobočku jsme otevřeli na konci února v Ostravě. Dařilo se nám i v období koronavirové krize, což jasně ukazuje fakt, že stále budujeme další pobočky a tržby již otevřených poboček rostou. V následujících měsících chystáme další franšízy např. v Brně a také několik v Praze, což bereme jako průlom na cestě do Čech, kde chceme otevřít další bistra Amici ve větších městech nebo obcích. Zejména máme zájem o lokality Praha, Kladno, Pardubice, Mladá Boleslav, Liberec, České Budějovice, Plzeň, a další města v Čechách i na Moravě, kde už nás milovníci dobrého jídla znají, především díky každoročnímu celorepublikovému turné s Burger Street Festivalem a pražským Burger Festem, kde jsme získali již 20 zlatých medailí za poslední 3 roky. 

Proč do toho jít s námi? 

Franšízing v Amici je správná volba pro ty, kteří touží po vlastním podnikání v moderní gastronomii a chtějí mít v zádech oporu zavedené, fungující a důvěryhodné značky se zvučným jménem, která prosperuje i v době všelijakých lockdownů.

Speciální vzdělání nebo zkušenosti v oboru nejsou potřeba, vše se naučíte. Naopak odhodlání, loajalita, píle a počáteční investice zapotřebí jsou. 

Po celou dobu vašeho podnikání vám budeme ve všem oporou, protože si zakládáme na přátelských vztazích, jak už název společnosti napovídá. AMÍČI = přátelé. Partnerství je pro nás velmi důležité a chceme, aby se vám dařilo. Je to pro nás závazek. Proto nám franšízový poplatek platíte jen pokud vyděláváte.

Nemusíte se zatěžovat propagací značky, tvorbou a vývojem produktů, výběrem dodavatelů, cenotvorbou, celkovou firemní strategií – to zajistíme za vás. O všem vás samozřejmě budeme informovat a budete součástí všech těchto rozhodnutí. Vaším hlavním úkolem však bude starat se o provoz vlastní pobočky, spokojenost zákazníků i zaměstnanců a budování dobrého jména nás všech. 

Co to obnáší?

Poplatek za licenci Amici Pizza & Burgers je aktuálně od 200 do 500 tisíc Kč a obsahuje veškeré know-how, které budete potřebovat k úspěšnému startu vašeho businessu. Celková investice do nové pobočky se pak pohybuje od cca 2,5 milionů Kč, dle velikosti a umístění provozovny.

Franšízový poplatek se pak pohybuje okolo 7 %. Zahrnuje už i marketingovou podporu, IT podporu, vlastní interní software a kompletní podporu z centrály Amici včetně práce regionálních manažerů, kteří vám budou se vším pomáhat. Podmínky však přizpůsobujeme vždy, dle dané lokality a situace franšízanta tak, aby prosperoval. S počátečním financováním jsme vám schopni do jisté míry pomoci.

Ideální lokalitou pro naše pobočky jsou místa s vyšším počtem obyvatel na metr čtvereční, tedy sídliště, satelity apod. se spádovostí min 50 000 obyvatel.

Hledáme i zájemce, kteří mají zájem o provoz Amici bistra ve food courtech obchodních center a nákupních domů, která jsou taktéž vhodnou lokalitou kombinující možnost delivery a takeaway konceptu. 

Proč teď? 

Aktuální situace nahrává food delivery a take away gastro konceptům jako je právě Amici Pizza & Burgers. I přes všechna omezení naše pobočky zůstaly po celou dobu v provozu a funkční a situace dokonce nahrála k vyšším tržbám a akvizici nových zákazníků, kteří se k nám rádi vrací. Zároveň se nepřízní doby pro běžné gastro a další drobné podniky uvolnilo i spoustu obchodních prostor a pracovních sil a zúžila se i konkurence v oboru. Podnikání ve food delivery a take away gastro také není žádný krátkodobý boom, jelikož můžeme předpokládat, že kvalitní a chutné jídlo bude součástí naší společnosti ještě po dlouhá léta. 


Pokud máte zájem o více informací o franšízové spolupráci nebo vlastníte prostor pro, který by se pro Amici Pizza & Burgers hodil, odešlete formulář nebo napište naší franšízové manažerce Ing. Vandě Marček na marcek@amici.cz, ráda vám sdělí více, případně si sjednáte osobní schůzku. 


Zákazníkům na dosah / Ideální lokalitou pro pobočky Amici jsou místa s vyšším počtem obyvatel na metr čtvereční, tedy sídliště, satelity apod. se spádovostí min 50 000 obyvatel.
Více informací
Pokud chcete získat více informací, prosíme vyplňte kontaktní formulář. Vaše údaje budou zaslány přímo Amici.
Více informací
Kontaktní formulář
Kontaktní formulář
If you see this, leave this form field blank