Staňte se součástí ikonické značky!

Výjimečná pizza / Originální receptury, čerstvé ingredience, ručně tažené těsto nebo třeba sýrové okraje. To vše dělá pizzu z Pizza Hut výjimečnou. Součástí jejich portfolia už není pouze pizza, ale například také těstoviny. A další novinky budou přicházet. Chcete být u toho?
Řetězec restaurací Pizza Hut společnosti AmRest v České republice a na Slovensku rozšiřuje svou síť a hledá nové franšízanty.
 

V současnosti Pizza Hut provozuje 16 restaurací v Česku a 3 na Slovensku, ve kterých si zákazníci mohou pochutnat na lahodných pizzách, těstovinách či kuřecích křidélkách. Plány pro Českou republiku jsou ambiciózní. „Český trh je pro nás velmi důležitý. Rádi bychom otevírali až 4 nové restaurace ročně a uvítáme spolehlivé partnery v podobě nových franšízantů,“ říká Josef Vavrinec, Market Director Pizza Hut CZ & SK. Příležitost je ideální pro podnikatele, kteří za sebou chtějí mít partnera se silným zázemím velké a zavedené společnosti. Zkušenosti v gastronomii jsou velkou výhodou, ale restauraci světové úrovně může po patřičném zaškolení provozovat i investor původně mimo obor.

Podnikatelé mají na výběr hned ze dvou modelů franšízových restaurací – Delivery, tedy restauraci s rozvozem v hustě osídlených městských částech, kde si zákazník může objednat pizzu s sebou nebo s doručením domů. Druhým typem je Fast Casual restaurace s rozvozem a příjemným posezením, která nabízí zákazníkům obojí – objednání pizzy s doručením domů nebo posezení a konzumaci pizzy přímo v restauraci.

Franšízový model

Franšízová smlouva

10 let s možností prodloužení

Minimální hodnota investice

4 200 000 Kč

Vstupní poplatek

29 000 USD

Franšízový poplatek

6 % z čistého prodeje

Marketingový poplatek

6 % z čistého prodeje

 

Přihlášku a více informací nalezete na franchise.pizzahut.cz.

Americkou značku Pizza Hut, jejíž historie sahá až do roku 1958, přivedla do České republiky společnost AmRest v roce 2017.  První dvě restaurace Pizza Hut se pro české zákazníky otevřely v Praze v OC Palladium a Westfield Chodov. Prahou ale expanze neskončila. Pizza Hut v průběhu let otevřel restaurace také v dalších krajských městech – v Brně, Ostravě, Liberci, Plzni nebo v Ústí nad Labem. Dnes mohou zákazníci navštívit celkem 16 restaurací Pizza Hut v České republice a 3 v Bratislavě na Slovensku.

AmRest Holdings SE se sídlem v Madridu je největším nezávislým nadnárodním provozovatelem restaurací ve střední a východní Evropě. Od roku 1993 získal na základě licenčních dohod a partnerské spolupráce do svého portfolia značky jako KFC, Pizza Hut, Burger King a Starbucks. V současnosti AmRest spravuje více než 2300 restaurací a kaváren. Společnost působí v 25 zemích včetně České republiky, Slovenska, Polska, Španělska, Německa nebo Francie. Více než 48 000 zaměstnanců společnosti poskytuje každý den špičkové služby a nabízí výrobky té nejvyšší kvality.

Více informací o společnosti AmRest naleznete na www.amrest.eu.   


Kontakt:

Web: franchise.pizzahut.cz
Email: fransizapizzahut@amrest.eu

image


Zákaznická zkušenost / Dalším základem úspěchu Pizza Hut je jeho zaměření na zákaznickou zkušenost. Vysoce hodnocené nástroje e-commerce nebo třeba propracované standardy přípravy jsou jeho příkladem.
Více informací
Pokud chcete získat více informací, prosíme vyplňte kontaktní formulář. Vaše údaje budou zaslány přímo PIZZA HUT.
Více informací
Kontaktní formulář
Kontaktní formulář
If you see this, leave this form field blank