Vše na jednom místě
Vše na jednom místě / Franšízové pobočky OK POINT, za nimiž stojí společnost Broker Consulting, propojují pod jednou střechou finanční služby s těmi bankovními a realitními.
Franšízový koncept bankovních, finančních a realitních služeb OK POINT byl oceněn rovnou ve dvou kategoriích soutěže Franchisa roku.
 

Česká asociace franchisingu vyhlásila vítěze sedmého ročníku soutěže Franchisa roku. Na výsluní se tak ocitly opět projekty s vysokou kvalitou a nadstandardními ekonomickými výsledky. Zisk dvou ocenění letos zaznamenal franšízový koncept OK POINT, ten mimo jiné prokázal výjimečný vztah k franšízantům a zaměstnancům. Vedle zisku Ceny poroty se franšízový projekt umístil i na druhém místě v kategorii Franchisor Roku. Součástí vyhodnocení bylo i posouzení úrovně odpovědného přístupu k veřejnosti a životnímu prostředí.

Naši franšízanti mají k dispozici nejsilnější zázemí v České republice, což potvrzuje i zisk ceny poroty za podporu franchisantů 2021 v soutěži Franchisa roku. Podpora centrály šetří franšízantům čas, díky čemuž se mohou efektivně věnovat svým klientům. Franšízanti mohou plně využívat podporu jednotlivých oddělení Broker Consulting, k dispozici mají také speciální tým, který zajišťuje výhradně provoz OK POINTů,“ uvádí Radim Štantejský, obchodní ředitel Broker Consulting a manažer projektu.

Výherní koncept OK POINT přináší klientům už od svého vzniku v roce 2015 výhodu v tom, že se díky nim nemusí vypravovat zvlášť do banky, pojišťovny či realitní kanceláře, ale vše vyřídí na jednom místě. To klientům přináší značnou úsporu času i peněz. Cílem franšízového konceptu je pomoci lidem s finančním plánováním a orientací v nepřeberném množství nabízených služeb. S pomocí týmů odborníků si tak klienti na každé pobočce mohou udělat pořádek ve financích, začít lépe hospodařit se svým majetkem a vytvářet rezervy nejen pro neočekávané chvíle. V oblasti realit zajišťuje franšíza hladký, bezpečný a výhodný nákup, prodej či pronájem nemovitosti. Jako jeden z mála konceptů v této oblasti vykazuje v posledních letech výrazný nárůst počtu zprostředkovaných transakcí. Díky vysoce individuálnímu přístupu ke klientům, diskuzi nad jejich přáními a plány a šíří poskytovaných služeb se OK POINTy staly jedním z nejúspěšnějších franšízových konceptů na tuzemském trhu.

 „Provozovatelé poboček OK POINT velmi oceňují, že díky spojení finančních, bankovních a realitních služeb mohou získat mnohem více klientů než běžná kamenná pobočka banky. Jejich klientelu tvoří jak klienti z řad domácností a jednotlivců, tak byznysmeni, majitelé firem nebo top manažeři velkých společností. Tento aspekt samozřejmě láká i potenciální franšízanty. V budování nových poboček tak budeme pokračovat v průběhu celého letošního roku i v letech následujících. Vedle počtu poboček máme v plánu rozšířit i škálu služeb, které budou klientům na OK POINTech nově k dispozici,“ odhaluje další plány franšízového projektu Radim Štantejský.

Služba samotná je navíc na úrovni kvality služeb ve Velké Británii či USA, potvrzuje to ukazatel Net Promoter Score, který se v červenci tohoto roku nachází na hodnotě 64. V budoucnu má projekt OK POINT ambici dále se rozvíjet, svědčí o tom i snaha zavádění různých technických inovací.

Franchisor Broker Consulting, provozovatel franchisy OK POINT, momentálně pečuje o 600 000 klientů z celé České republiky.

Více také na www.okpointy.cz a www.okpoint.tv.


Více informací
Pokud chcete získat více informací, prosíme vyplňte kontaktní formulář. Vaše údaje budou zaslány přímo OK POINT.
Více informací
Kontaktní formulář
Kontaktní formulář
If you see this, leave this form field blank