Přímo u zdroje / Společnost TrustWorthy Investment Holding SE disponuje přímým napojením na prestižní slévárny, přední evropské dodavatele drahých kovů a světové mincovny, z čehož mohou těžit i její franšízoví partneři.
pondělí
03.10.2022
Franšízový koncept TrustWorthy Investment hledá partnery, kteří se budou rozvoji svého franšízového byznysu věnovat na 100 %. Je novinkou v Katalogu franšíz.
 

Na tuzemském trhu působí společnost TrustWorthy Investment (TWI) od roku 2012 a od samotného začátku se tato obchodní a výrobní firma zabývá poskytováním komplexních služeb v oblasti drahých kovů, numismatiky, diamantů a šperků. Aktuálně u nás působí 2 franšízové pobočky, které svým klientům pomáhají orientovat se na trhu s drahými kovy, numismatikou a diamanty a také nacházet řešení pro bezpečné investice do těchto komodit. Klienti je najdou v Praze a Českých Budějovicích. V přípravě jsou pak další dvě, a to v Plzni a ve středních Čechách.

Ambice na rozšíření sítě má však vedení společnosti vyšší. Jejím cílem je totiž najít franšízanty ve všech českých krajských městech, kde doposud žádní nefungují. V hledáčku tak má například Brno, Ostravu, Hradec Králové, Liberec, Karlovy Vary a další. Pobočky by se měly nacházet v centrech měst nebo v oblastech s vysokou průchodností lidí. Plocha provozovny by pak měla být minimálně 70 m2. Vizuální podoba pobočky, a to jak exteriéru, tak i interiéru, bude mít stejný design jako další pobočky v síti.

Výdělek v řádu statisíců

Uchazečem o franšízovou licenci by měl být bonitní, charismatický, obchodně a manažersky zkušený člověk. K sobě by pak měl mít další minimálně dva spolupracovníky. Důležité u budoucího franšízanta je, aby byl připraven se svému franšízovému podnikání věnovat na 100 %. O franšízovou licenci se mohou ucházet i již existující společnosti či fyzické osoby, které již podnikají ve stejném či blízkém oboru. „Není však podmínkou, aby zájemci o franšízu TWI měli s touto branží zkušenosti, zapojit se mohou i ti, které právě tento obor láká,“ říká ředitel franšízové sítě Jaroslav Musil.

Počáteční investice, která na franšízového partnera TWI čeká, se pohybuje do 1 do 1,2 milionu Kč. Podle poskytovatele licence pak může franšízant počítat s měsíčním výdělkem v rozmezí 150 až 300 tisíc Kč. Franšízanti TWI mohou v rámci spolupráce nejen využívat osvědčené know-how společnosti a její dlouholeté zkušenosti, ale získají také pobočku TWI vybudovanou „na klíč“. Samozřejmostí je pak i další podpora ze strany franšízora, a to například v oblasti marketingu, školení nebo informačního systému. Zároveň budou moci franšízanti TWI při své práci využívat širokou nabídku produktů a služeb, které franšízor nabízí.


Z Česka do světa / Know-how společnosti TrustWorthy Investment je mezinárodní, a tak aktuálně připravuje i vstup na další zahraniční trhy.