ČAF vítěz kategorie Zajímavý perspektivní franchisový koncept pro rok 2021 / Na obrázku CEO společnosti Michal Spurný a ředitel franchisingové sítě Jaroslav Musil.
TrustWorthy Investment je jediná firma v ČR obchodující s drahými kovy s vlastní rafinační linkou, zpracováním elektroodpadu i přímým napojením na mincovny a rafinerie.
 

TrustWorthy Investment pracuje na tom, aby trh s drahými kovy, numismatikou, diamanty a šperky byl významným trhem, kde si lidé ukládají své finance a aby značka TrustWorthy Investment byla místem první volby pro každého potenciálního zákazníka. 

Po hypotéční krizi 2008 - 2012 se ukázalo, jaké trhy mají stabilitu a nejsou závislé na sezóně. Společnost je dlouhodobě stavěná na trvalé hodnoty a drahé kovy tyto požadavky splňují. V rámci rozvoje naší společnosti jsme se rozhodli pro rozšíření možností podnikání, a to právě formou franchisingového systému. Jsme členem České asociace franchisingu. Naší devizou je široké portfolio výrobků a služeb, velmi přátelský a atraktivní odměňovací systém pro prodejce a vlastní franchisingová síť. Díky inovacím a netradičnímu franchisingovému konceptu jsme se stali vítězi v kategorii Zajímavý perspektivní franchisový koncept pro rok 2021 v soutěži pořádanou Českou asociací franchisingu. 

A jaké jsou výhody franchisingové spolupráce s námi?

Je to celá řada aktivit od pořádání pravidelných setkání, meetingů, porad, přes různé soutěže až po centrální marketingové akce jako například společenská akce při příležitosti kolekce šperků Andrei Verešové a Elišky Bučkové a nebo poslední zajímavá akce, kde se TWI stala partnerem pohádky Tajemství staré bambitky 2. Tato spolupráce přináší našim franchisantům zajímavou publicitu a možnost využívat synergických efektů v celé řadě obchodních aktivit – konkrétním příkladem za všechny je spoření do Karaby, kde se hlavní postavou spoření stala princezna Johanka.

Franchisantům dáváme možnost zúčastnit se veletrhů jako Sběratel, Bratislavské sběratelské dny nebo Profesia Days. Jsme v pozici odborníků na drahé kovy a numismatiku, přičemž spolupracujeme s platformami jako Investiční web a více známými médii. Při tvorbě našeho produktového portfolia spolupracujeme se známými osobnostmi a pořádáme různé vzdělávací a společenské akce, kde lze navázat úzké kontakty.

Více informací nalezete na https://www.twicz.cz/proc-s-nami/franchising/.

Neustále rozšiřujeme portfolio produktů a služeb

Společnost TrustWorthy Investment byla založena v roce 2012. Od té doby jsme do svého portfolia postupně přidávali investiční zlato, stříbro, platinu, numismatiku, diamanty a nedávno také diamantové šperky navrhované známými osobnostmi. Kromě toho nabízíme našim klientům spoření do drahých kovů.

Zkušenostmi, kontakty s našimi zahraničními partnery jsme dále rozvíjeli směr našeho podnikání až k vlastní rafinační lince. Jsme jediná společnost na trhu s drahými kovy s vlastní rafinací, což nám otevírá dveře do daleké budoucnosti. 

Rafinérie nám umožňuje zpracovat nepotřebný materiál, jako jsou staré šperky nebo elektroodpad, který obsahuje drahé kovy, a následně dodat zlaté a stříbrné slitky se světovou certifikací LBMA. Ty pak díky recyklaci můžeme nabídnout za výhodnější cenu. Provoz rafinérie na Vysočině teď běží ve zkušebním provozu. Linku máme nastavenou tak, že dokáže recyklovat 100 kilogramů zlata měsíčně. V současnosti je vytížená na 20 procent. To znamená čtyři kilogramy zlata za týden a 20 kilogramů stříbra za měsíc.

„TWI jako jediná společnost v oblasti obchodu s drahými kovy má v ČR vlastní rafinaci a dokáže získat výchozí surovinu pro následnou výrobu certifikovaných investičních slitků. Tato jednoznačná konkurenční výhoda nabízí obrovský potenciál pro další rozvoj“, říká Ing. Vladimír Bubník, franchisant společnosti. 

Zlato a stříbro s výnosem až 6% ročně!

Zpracování elektroodpadu a vlastní rafinační linka nás přivedly ke službě, která klientům dokáže zajistit následné zhodnocení uložených úspor. Klienti, kteří si u nás v minulosti koupili stříbrné či zlaté slitky i ti, kteří nám přinesli starou elektroniku s obsahem drahých kovů si mnohokrát cihličky doma nebo v bankách nechávat nechtějí. Program Zápůjčka jim umožňuje certifikované cihličky u nás uschovat, přičemž je dále „pouštíme“ do oběhu.

Díky tomu, že v současnosti drahé kovy nejen prodáváme, ale také vykupujeme, spolupracujeme se světovými rafineriemi, které nám recyklované zlato zaměňují za certifikované slitky. Samotné zlato tedy nezaměňujeme za hotovost a jsme schopni naším věřitelům zajistit investici s garantovaným výnosem 6 % ročně.

Našim klientům nabízíme široké portfolio produktů pro diverzifikaci majetku. Ve spojení s vlastní rafinanční linkou na Vysočině jsme v České republice bezkonkurenční společností, jejíž klientela neustále narůstá. Vděčíme za to našim spolupracovníkům a franchisantům, kterým poskytujeme přátelské a profesionální zázemí.


Pokud Vás náš koncept zaujal a chcete získat více informací, neváhejte nás kontaktovat na info@twicz.cz nebo na +420 777 453 953.

Více informací o společnosti TrustWorthy Investment naleznete na www.twicz.cz.   


TrustWorthy Investment se účastní mnoha akcí / Obrázek z veletrhu Sběratel 2022 v Praze.