Chytré a jednoduché investování

Nejen pro mladou generaci
Nejen pro mladou generaci / Nová mobilní digitální investiční platforma Broker Wealth Management (BWM) otevírá doslova nový investiční svět.
Broker Consulting a MONECO představili digitální investiční platformu BWM. Mezi prvními si ji vyzkoušeli klienti a finanční specialisté franšízových poboček Broker POINT Premium.
 

Češi a investice k sobě dlouhodobě hledají cestu. Z mnohých průzkumů vyplývá, že s investováním má většina z nás malé zkušenosti. Důvodem bývá často označován nedostatek kvalitních informací, ale i obavy z možných rizik a podvodných investic. Ukázat, že investování může být bezpečné, jednoduché a efektivní, si dala za cíl nová digitální investiční platforma Broker Wealth Management (BWM), která byla spuštěna na konci roku. Mezi prvními, kdo si ji mohl vyzkoušet a zapojit do ní své klienty, jsou finanční specialisté ze sítě franšízových poboček Broker POINT Premium. 

Investování s platformou BWM, za jejímž vývojem stojí společnost Broker Consulting a MONECO investiční společnost, je ideálním řešením jak pro ostřílené investory, tak i úplné začátečníky. Design platformy je postaven na stěžejní roli finančního konzultanta, který klientovi nabízí profesionální pomoc a radu. „BWM otevíráme doslova nový investiční svět. Ten umožní finančním konzultantům a klientům povýšit jejich spolupráci na vyšší úroveň, což zejména mladší generace určitě uvítá,“ říká Jiří Šindelář, generální ředitel a předseda představenstva MONECO investiční společnosti.

Jiří Šindelář dodává, že se vše točí především okolo mobilní aplikace, která nabízí možnosti, jež u obdobných investičních platforem typicky nevídáme. Jeho slova potvrzuje také ředitel dvou pražských franšízových poboček Jiří Tatýrek mladší. „BWM nám pomůže se dostat k mladé generaci, která potřebuje aktivně investovat, vše sledovat a v rámci investování zapojovat i vlastní iniciativu.“ Platforma je podle něj velmi dobrým nástrojem, jak oslovit klienty, kteří už různé investiční platformy využívají. „Teď jim jsem schopen nabídnout levnější řešení s profesionální pomocí finančního konzultanta.“

Investice pod palcem

BWM je nově hlavní investiční platformou pro celou skupinu Broker Consulting. Klienti mohou ve spolupráci s jejich finančním konzultantem investovat do modelových, široce diverzifikovaných, portfolií, případně mohou vybírat ze široké škály tematických portfolií, jako jsou například inovace, cirkulární ekonomika, energetika či technologie. „Je skvělé, že jako franšízant mohu být u takových projektů Broker Consulting jako první. Věřím, že je to nástroj, díky kterému se mohu dostat k více klientům,“ dodává uvedený ředitel obchodních míst.

V mobilní aplikaci BWM mohou klienti své investice sledovat a ovládat odkudkoli a kdykoli – z domova, z dovolené, ráno nebo večer. Vše mají jednoduše pod palce. A pokud si nejsou něčím jistí, v aplikaci je přímo možnost požádat o radu svého konzultanta, případně jsou mu denně k dispozici operátoři klientské linky, kteří jsou připraveni pomáhat a zodpovídat dotazy. Platforma BWM je vyvinuta tak, aby s ní mohl pracovat jak zkušený investor, tak i úplný začátečník. Investovat lze jednorázově i pravidelně, a to už s minimální úložkou tisíc korun.

Široké možnosti volby

V rámci investiční filozofie uplatňuje BWM pasivní přístup k investování pomocí indexů a tam, kde je to efektivní, pomocí vybraných fondů. Klienti mohou pro naplnění svých cílů investovat do modelových portfolií, sestavovat si vlastní strategie s využitím nabídky více než 60 burzovně obchodovatelných fondů (ETF) a podílových fondů. V plánu je tuto nabídku postupně rozšiřovat. S ohledem na své zkušenosti a rizikový profil si může klient s konzultantovou podporou složit z nabízených aktiv (ETF a podílových fondů) jedinečnou vlastní strategii.

K výhodám BWM patří možnost založit si v podstatě neomezené množství portfolií a strategií, pohodlné zadání vkladu i výběru peněžních prostředků, snadné ovládání, přehlednost a mnoho dalšího. To vše navíc s podporou v českém jazyce. Standardem je pak také chytré rebalancování, které je možné kdykoliv zvolit pro každé portfolio zvlášť. „Hned od startu zapojuji postupně své klienty a spolupracuji s kolegy. Zatím velmi úspěšně si platformu osaháváme, sžíváme se s ní a objevujeme další užitečné funkce,“ vysvětluje Jiří Tatýrek ml.

Systém BWM je vyvíjen jako modulární, do budoucna se počítá se zapojením dalších produktů a nových služeb. „Mohu směle říct, že naše investiční platforma projde v dalších letech bouřlivým rozvojem. BWM ještě dále roztáhne křídla a naší ambicí je učinit z ní číslo jedna na českém trhu,“ uzavírá Jiří Šindelář.


Více informací
Pokud chcete získat více informací, prosíme vyplňte kontaktní formulář. Vaše údaje budou zaslány přímo Broker Point Premium.
Více informací
Kontaktní formulář
Kontaktní formulář
If you see this, leave this form field blank