Century 21

Informace o franchisovém systému

Popis franšízového systému

CENTURY 21 je celosvětová realitní franšízová síť, která své prvenství na zprostředkovatelském realitním trhu staví na prvotřídních službách a kvalitním poradenství, jímž její makléři pomáhají klientům s prodejem, koupí či pronájmem nemovitostí. RYCHLEJŠÍ, BEZPEČNĚJŠÍ a VÝHODNĚJŠÍ zprostředkování realitních transakcí pomáhá klientům plnit jejich sny či řešit obtížné životní situace.

CENTURY 21 je na českém realitním trhu vyhledávaným partnerem jak pro klienty tak pro zájemce o podnikání v realitách. To potvrzují i vítězství ve dvou hlavních kategoriích soutěže Franchisa roku 2017.

Důvody zájmu o tento úspěšný realitní franšízový koncept jsou společné jak u majitelů stávajících realitních kanceláří, tak u start-up podnikatelů, kteří mají o podnikání v lukrativním oboru realit zájem:

Renomovaná značka - vzorem pro naši práci je pro nás prestižní ocenění amerických kolegů J.D.Power:

 • 48 let zkušeností          
 • 81 zemí světa                
 • 8 800 kanceláří
 • 122 000 makléřů

Vzdělávání a sdílení zkušeností - v Akademii CENTURY 21 naučíme makléře i majitele a manažery:

 • vše o podnikání v realitách ……. jak dělat práci realitního makléře, jak vést realitní kancelář 
 • nábor a adaptaci makléřů ……. jak získat do svého týmu makléře
 • investování do nemovitostí ……. jak vydělávat investováním do nemovitostí
 • další odborná realitní školení ……. všem co makléř ke své práci potřebuje (home staging,                 cenové mapy, focení, atd.)

CENTURY 21, celosvětová jednička v realitách, je připravena zvyšovat svůj podíl na českém realitním trhu a dlouhodobě usilovat o pozici jedničky také v České republice.                                                                                                           

Vlastní provozovny

Praha - centrála

Franšízové provozovny

44 v rámci celé ČR

Obrázek provozovny systému
Informace pro franchisanty

Podpora pro franchisanty

Podpora podnikání - i když je každá kancelář nezávisle vlastněna a provozována, nejste na to sami:

 • kompletní know-how ……. kompletní set aktualizovaných smluv, formulářů, procesů a postupů​
 • fungující IT systémy ……. realitní software, webové stránky, email, intranet, cenové mapy
 • denní podpora centrály ……. dedikovaná podpora ve všech činnostech kanceláře

Podpora obchodu - snahou CENTURY 21 je podporovat obchodní aktivity a profitabilitu franšíz:

 • spolupráce kanceláří v síti ……. párování nabídek a poptávek zvyšující rychlost realizace                                                                   transakcí
 • efektivní inzerce a marketing ……. další zdroj obchodních příležitostí, garanti developmentu
 • fond investování do nemovitostí ……. možnost investovat bez vlastního kapitálu

Potřebná počáteční investice

Investice do nákupu franšízové licence CENTURY 21 se odvíjí od lokality uvažované pro provoz franšízy a její cena se směrem od Prahy k menším městům snižuje. Konkrétní částky rádi sdělíme na dotaz.

Další investicí, se kterou je třeba počítat, je částka na vybudování provozovny realitní kanceláře CENTURY 21, která je velmi obdobná nákladům na pořízení jakéhokoliv jiného nebytového prostoru, který má mít funkci kanceláře.

Pravidelné poplatky dělíme na fixní a obratové a významnou část z nich CENTURY 21 reinvestuje do samotného byznysu – ať již do společného marketingového fondu nebo ve prospěch rozvoje firmy a její inovace.


Základní požadavky

Společnost CENTURY 21 má zájem přijmout do svých řad nové franšízové partnery, kteří chtějí profitovat z obchodního potenciálu českého realitního trhu.

S každým zájemcem o franšízu zkonzultujeme jak důvody, tak i možnosti případné spolupráce. Rádi otevřeme dveře do podnikání v realitách. Obdobně postupujeme i se zájemci o pozici manažera či makléře.


Informace o franšízorovi
franchising association

ALL DONE s.r.o.

Betlémské náměstí 351/6, 110 00 Praha 1

+420 602 439 243

expanze@century21.cz

century21.cz

Kontaktní osoba pro zájemce o licenci

Ing. Jiří Hruška

www.zlatafransiza.cz/

Více informací

Pokud chcete získat více informací, prosíme vyplňte kontaktní formulář. Vaše údaje budou zaslány přímo Century 21.

Zpráva
Jméno a příjmení *
Město *
Telefon *
E-mail *

PŘEČTI ČLÁNKY

Nejčtenější

Informace zadané v katalogu dodávají samotné franchisové systémy. Před podpisem smlouvy o spolupráci by měl každý zájemce posoudit nabídku dané firmy. Redakce si vyhrazuje právo upravit informace o systémech udávaných v katalogu. V případě zjištění, že udávané informace nejsou pravdivé či neaktuální, prosíme, kontaktujte redakci.

PROFIT system franchise services s.r.o. - provozovatel Franchising.cz, informuje, že neshromažďuje ani nezpracovává informace zaslané prostřednictvím kontaktního formuláře. Všechny informace zadané ve formuláři jsou zasílány jako e-mail organizátorovi systému uvedenému v Katalogu franšíz. Uvedený příjemce, který obdrží odeslané informace, je použije s cílem poskytnout informace na zaslaný dotaz. Odeslání jakýchkoliv vašich osobních údajů je dobrovolné a organizátor systému, který obdrží kontaktní formulář, je subjektem odpovědným za shromažďování a zpracování případných osobních údajů.