Fórum k článku: Bydlení na jedničku 8

Dave 14.04.2014 *.149-113-196-217.net.optinet.cz

1
Dobrý den, líbí se mi nápad řešit stavební práce pomocí franchisingu. Přivítal bych nějaké srovnání tohoto typu řešení bydlení s obvyklou nabídkou. Můj známý se nedávno rozhodoval, jak vyřeší své nové bydlení v Olomouci, kam se chce natrvalo přestěhovat. Chtěl bydlet nedaleko centra města, mít pěkný výhled na historické centrum Olomouce a přivést svou rodinu na pěknou klidnou adresu, která bude vhodná i pro děti. Nakonec zvolil Rezidenci Na Dlouhé, která splňovala většinu jeho představ. Kdo by se chtěl podívat, najde pár fotek na webu www.rezidence-nadlouhe.cz . Zajímalo by mě, co si autoři projektu Franchising.cz myslí o tomto typu výstavby nemovitosti, případně zda ji mohou nějak srovnat se svým vlastním projektem.

Ostatní kategorie

PROFIT system franchise services s.r.o. prohlašuje, že nenese odpovědnost a nezasahuje do obsahu příspěvků zadaných uživateli prostřednictvím Fóra. Budou odstraněny příspěvky s reklamním sdělením, zjevně protiprávním obsahem či obsahem odporujícím dobrým mravům.

Přispívat mohou pouze zaregistrovaní uživatelé. IP adresa autorů příspěvků je přístupná všem uživatelům. Konto uživatele bude zablokováno v případě uveřejňování reklamních sdělení, odporujících dobrým mravům či poškozujících dobré jméno. V případě, že se s takovýmto obsahem setkáte, prosím, kontaktujte: redakce@franchising.cz.

Redakce si vyhrazuje právo využít část či celé příspěvky uveřejněné na Fóru portálu Franchising.cz v článcích, které bude na tomto portálu publikovat.