Fórum: Katalog franšíz 70

Klára V 01.12.2014 *.telcel.cust.sloane.cz

10

Dobrý den. ve Vašem Katalogu franšíz je celá řada nabídek. Mohli byste mi poradit, které oblasti jsou dnes trendy?

Franchising.cz 01.12.2014 *.telcel.cust.sloane.cz

51

Dobrý den Kláro,

popravdě řečeno, každý koncept je v něčem výjimečný a chápu, že není jednoduché si vybrat. Katalog franšíz by Vám však mohl pomoci vybrat si takový, který splňuje Vaše požadavky a zejména zájmy.

Nicméně trendy je dnes především koncept, který přináší něco originálního. Ty najdete zejména v oblasti Služeb pro koncové zákazníky v našem Katalogu franšíz. Velký význam získávají i kosmetické firmy, dokonce i realitky pomalu ale jistě rostou. Stačí si tak opravdu jen vybrat.

Pokud byste potřebovala podrobnější informace, napište nám na redakce@franchising.cz a my se Vám určitě pokusíme poradit tu nejlepší franšízu pro Vás.

Pěkný den

Ostatní kategorie

PROFIT system franchise services s.r.o. prohlašuje, že nenese odpovědnost a nezasahuje do obsahu příspěvků zadaných uživateli prostřednictvím Fóra. Budou odstraněny příspěvky s reklamním sdělením, zjevně protiprávním obsahem či obsahem odporujícím dobrým mravům.

Přispívat mohou pouze zaregistrovaní uživatelé. IP adresa autorů příspěvků je přístupná všem uživatelům. Konto uživatele bude zablokováno v případě uveřejňování reklamních sdělení, odporujících dobrým mravům či poškozujících dobré jméno. V případě, že se s takovýmto obsahem setkáte, prosím, kontaktujte: redakce@franchising.cz.

Redakce si vyhrazuje právo využít část či celé příspěvky uveřejněné na Fóru portálu Franchising.cz v článcích, které bude na tomto portálu publikovat.