Fórum: Pošta s franšízou - služby - různé 8

Bob 05.12.2014 *.ip-89-102-6-211.net.upcbroadband.cz

9

Hodně jsem četl, že Pošta bude mít franšízové pobočky. Má už nějaké?

Klára V 11.12.2014 *.telcel.cust.sloane.cz

10

Téma České pošty mě taky zaujalo. Jaké jsou podmínky pro získání franchisy České pošty. Tenhle byznys by mohl mít dobrou budoucnost.

Děkuji

Franchising.cz 15.12.2014 *.telcel.cust.sloane.cz

51

Dobrý den,

Česká pošta už provozuje 200 franšízových pošt jako Pošta Partner. Očekává, že do franšíz převede téměř všechny provozovny. V tuto chvíli zdokonaluje koncept pro své franšízové partnery. Pokud byste měli zájem o franšízu České pošty, doporučuji se obrátit na jejich stránky.

Pěkný den

Ostatní kategorie

PROFIT system franchise services s.r.o. prohlašuje, že nenese odpovědnost a nezasahuje do obsahu příspěvků zadaných uživateli prostřednictvím Fóra. Budou odstraněny příspěvky s reklamním sdělením, zjevně protiprávním obsahem či obsahem odporujícím dobrým mravům.

Přispívat mohou pouze zaregistrovaní uživatelé. IP adresa autorů příspěvků je přístupná všem uživatelům. Konto uživatele bude zablokováno v případě uveřejňování reklamních sdělení, odporujících dobrým mravům či poškozujících dobré jméno. V případě, že se s takovýmto obsahem setkáte, prosím, kontaktujte: redakce@franchising.cz.

Redakce si vyhrazuje právo využít část či celé příspěvky uveřejněné na Fóru portálu Franchising.cz v článcích, které bude na tomto portálu publikovat.