Fórum k článku: Lidé jsou základ 21

Grant Avakjan 15.07.2015 *.avakjan.kolej.mff.cuni.cz

1
Promiňte, ale zas jednou článek o ničem.... A co se týče hlavního motta článku: V "restauracích", které jsou v jídelních sekcích nákupních center to opravdu až tak moc o personálu neni, když drtivou většinu zákazníků tvoří příležitostní nakupující, ne stálí zákazníci, jako to může být v plnohodnotných restauracích a nečekají nic jiného, než že to dostanou rychle. Prostě jen líbivý manažerský žvást. Rostoucí počet zákazníků je daný spíš rostoucím počtem samotných bageterií a tudíž zvýšeným povědomím a popularitě. Ale pan majitel si to samozřejmě asi "nezištně" vysvětluje po svém.

Ostatní kategorie

PROFIT system franchise services s.r.o. prohlašuje, že nenese odpovědnost a nezasahuje do obsahu příspěvků zadaných uživateli prostřednictvím Fóra. Budou odstraněny příspěvky s reklamním sdělením, zjevně protiprávním obsahem či obsahem odporujícím dobrým mravům.

Přispívat mohou pouze zaregistrovaní uživatelé. IP adresa autorů příspěvků je přístupná všem uživatelům. Konto uživatele bude zablokováno v případě uveřejňování reklamních sdělení, odporujících dobrým mravům či poškozujících dobré jméno. V případě, že se s takovýmto obsahem setkáte, prosím, kontaktujte: redakce@franchising.cz.

Redakce si vyhrazuje právo využít část či celé příspěvky uveřejněné na Fóru portálu Franchising.cz v článcích, které bude na tomto portálu publikovat.